MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Survivor All Star'da duygusal veda! Gözyaşları sel oldu: "Vallahi çok alışmıştım"

Survivor All Star 2024'e bir yarışmacı daha veda etti. Heyecanın hız kesmeden devam ettiği yarışmada bu haftanın eleme adayları arasında Kırmızı Takım'dan Özgür ve Yunus Emre; Mavi Takım'dan ise Yaman ve Batuhan olmuştu. Nefes kesen mücadele sonucunda Survivor All Star şampiyonluğuna veda eden isim belli oldu. Duygusal anların yaşandığı gecede gözyaşları sel oldu.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor All Star 2024, heyecan dolu mücadeleleriyle yakından takip ediliyor. Özgür, Yunus Emre, Yaman ve Batuhan'ın kıyasıya mücadele ettiği gecede bir kişi adaya veda etti. Gözyaşlarına hakim olamayan yarışmacı takım arkadaşlarına sarılarak vedalaştı.

"ÇOK SAHİP ÇIKTIN BANA

Survivor All Star'a veda eden isim Yaman oldu. Yasin Obuz'a sarılarak ağlayan Yaman, "Seni çok seviyorum. Öz abim gibisin. Çok sahip çıktın bana." dedi.

Ekran görüntüsü 2024-04-18 010533

"VALLAHİ ÇOK ALIŞMIŞTIM"

Yarışmadan elendiğine inanmakta zorluk çeken Yaman, "Ben gidiyorum şimdi vallahi. Çok alışmıştım. Vallahi çok alışmıştım." dedi.

Ekran görüntüsü 2024-04-18 010553

OGEDAY'A SÖYLEDİĞİ SÖZLER GECEYE DAMGA VURDU

Survivor All Star'a veda eden Yaman'ın Ogeday'a söylediği, "Herkesin şampiyonu sensin" sözleri eleme gecesine damga vurdu.


Vitrin

En Çok Aranan Haberler