Mynet Trend

Survivor All Star mı başlayacak, ne zaman başlayacak? Cemal Can katılacak mı?

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, katıldığı Survivor Panorama programında Survivor All Star'a katılıp katılmayacağı hakkına açıklamada bulundu. Tv8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor'da geçtiğimiz yıl Barış Murat Yağcı ile finale kalarak şampiyon olan Cemal Can, sosyal medyanın en sevilen isimlerinden de biri. Peki, Survivor All Star ne zaman olacak? Cemal Can All Star'a katılacak mı? İşte, detaylar...

Survivor All Star mı başlayacak, ne zaman başlayacak? Cemal Can katılacak mı?

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in yakın arkadaşı ve kendi gibi sosyal medya fenomeni olan Cemal Can Canseven Survivor Panorama programına konuk oldu. Survivor 2021'de gönlünden geçen birincilerin isimlerini veren Cemal Can aynı zamanda Survivor All Star'a katılıp katılmayacağı hakkındaki soruyu da yanıtladı. Peki, Survivor All Star ne zaman? Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can All Star kadrosunda olacak mı? İşte, yanıtı!

SURVİVOR ALL STAR NE ZAMAN?

Sosyal medya fenomeni ve Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can'a katıldığı Survivor Panorama programında "Önümüzdeki sene Survivor All Star olursa ve teklif gelirse katılır mısın?" sorusu yöneltildi. Cemal Can ise bu sorunun cevabını, "Eyvah, eyvah. Çok zor. Yüreğim kaldırır mı o kadar hüznü tekrar, bilmiyorum" sözleri ile yanıtladı.

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Babası Selanik, annesi Rize göçmeni olan Canseven lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Üniversite okumak için İstanbul’a gelerek Yeditepe Üniversitesi’nde Reklam Tasarımı ve İletişim bölümüne girdi. Bir süre sonra okulunu donduran Cemal Can Canseven, İstanbul DJ Academy'de dj’lik eğitimine başladı.

Ekran Resmi 2021-03-20 23.42.30

Survivor yarışması ile ekranlarda yer almaya başlayan Canseven, ünlü fenomen Danla Biliç’in videolarına da katıldı. Survivor 2020 programında dikkatleri üzerine toplamayı başaran Canseven, Barış Murat Yağcı ile beraber kaldığı finalde şampiyonluk kupasını kaldırmayı başardı.

Cemal Can Canseven şimdilerde, Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen isimli dijital içerik platformunda yayınlanan İşte Bu Benim Masalım isimli dizide başrol olarak yer alıyor..

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler