MAGAZİN

Survivor All Star'a Doğukan Manço'nun ihaneti damga vurdu

Doğukan Manço, Survivor All Star'ın dün akşam ekrana gelen bölümüne damga vuran ismi oldu. Survivor All Star konseyinde Doğukan Manço'nun en yakın dostu Serenay'ın ismini vermesi, izleyicileri şok etti.

Survivor All Star'a Doğukan Manço'nun ihaneti damga vurdu

Ekranların vazgeçilmezi Survivor All Star'a Doğukan Manço'nun beklenmedik kararı damga vurdu. Dün akşam ekrana gelen bölümde yaşananlar hep yarışmacıları hem de ekran başındakileri şok etti. Survivor All Star konseyin gerilim had safhaya ulaştı, Acun Ilıcalı'nın başlattığı Ünlüler ada konseyinde en çok konuşulan ünlü Doğukan Manço oldu. Survivor konseyinde kimin ismi yazıldı? Kim, kimin ismini yazdı? Survivor All Star'da eleme adayı kim oldu? soruları yanıtını buldu. Yarışmacıların sayısının azaldığı Survivor Ünlüler konseyinin ilk dakikaları sakindi taa ki Doğukan Manço'nun verdiği karar kadar. Acun Ilıcalı da kimin isminin eleme adayı olduğunu söylediği anlarda yarışmacılar resmen şok oldu.

Geçen hafta Anıl'ın elenmesinden sonra 4 kişi kalan ünlüler takımında birbirlerine yakın olan ve bir grup şeklinde davranan Doğukan Manço, Hakan ve Serenay arasında konseyde ilginç gelişmeler yaşandı. Konseyde Hakan ve Serenay'ın Merve Aydın'ın ismini yazdı. Merve Aydın ise Serenay'ın adını yazarken, herkesin Merve'yi yazmasını beklediği Doğukan Manço adeta ters köşe yaparak haftalardır yakın olduğu gruptan Serenay'ın adını yazarak onun da elemeye girmesine neden oldu.

DOĞUKAN MANÇO'NUN ŞOK EDEN STRATEJİSİ

Pazartesi akşam yayınlanacak Survivor All Star'ın ikinci dokunulmazlık oyununun kaybedilmesi halinde Merve Aydın'ın karşısına Hakan ve Serenay'ın kendi ismini yazacağını bilen Doğukan Manço, güçlü aday Merve'yle karşı karşıya kalmak yerine oyunun daha az olduğunu bildiği Serenay'ı yazmayı seçerek, şaşırtan bir hamle yaptı. Bu şekilde Survivor All Star'ın eleme gecesinde ikinci dokunulmazlığın da kaybedilmesi halinde Merve Aydın ve Serenay'la birlikte elemeye kalmış olacak.

HAKAN: "ONA BU ADAYI DAR EDECEĞİM"

Survivor All Star'ın ilk konseyinde Doğukan'ın Serenay'ın ismini yazdığının ortaya çıkmasının ardından büyük şaşkınlık yaşanan adada en büyük tepkiyi Serenay'a en yakın olan isim Hakan koydu. Doğukan Manço'yu açık açık tehdit eden Hakan; "Biz kazanırsak gönüllülerden bir kişi, bizden ise iki kişi elemeye kalmış olacak. Sen kendini kurtaracaksın diye yarın kazanınca karşı takımdan bir adayın karşısına bizim takımdan iki kişiyi koymuş oldun. Bu mu senin duruşun. Survivor'da böyle bir şey yaşanmamıştır. Eğer Doğukan Manço yüzünden Serenay bu adadan giderse ona bu adayı dar edeceğim." dedi.

"SURVİVOR'A EN İYİ ARKADAŞIMI BULMAYA GELMEDİM"

Survivor All Star'ın son bölümünün olay ismi Doğukan Manço, hem Hakan'a cevap hem de neden böyle bir hamle yaptığını açıklayan bir konuşma yaptı. Survivor All Star'a Survivor'a en iyi arkadaşını bulmaya gelmediğini söyleyen Doğukan Mançı "Ben istediğim kişiyi yazarım. Serenay'ı yazmasam ben kendimi ateşe atmış olacaktım, bavulumu toplar giderim o zaman. Ben buradan gittikten sonra siz benim hayatımda olmayacaksınız." dedi.

MERVE AYDIN YANINA BİRİNİ DAHA ÇEKMİŞ OLDU

Anıl'ın Survivor'dan gidişinin ardından yalnız kalan Merve Aydın, Doğukan Manço'nın beklenmedik hamlesiyle yeni bir işbirliği yapmış oldu. Survivor All Star'da değişen yeni kurallar gereği bu akşam ekrana gelecek bölümde bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Hangi takım kaybederse bir eleme adayı daha çıkacak ve geçtiğimiz Perşembe Günü yapılan büyük SMS oylaması sonucu kim rakiplerinden daha az oy almışsa elenecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön