Survivor Cemal Can Canseven kimdir? Sosyal medyaya damga vurdu! Danla Bilic'in arkadaşı Cemal Can Canseven ne iş yapıyor?

Survivor 2020'de gönüllüler takımında yarışan Cemal Can Canseven'in ada yaşamındaki hali sosyal medyada gündem oldu. Danla Bilic, paylaştığı videoyla yakın arkadaşı olan Cemal Can Canseven'e destek verdi. Peki Youtuber Danla Bilic'in arkadaşı olan ve videolarında yer alan Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte DJ'lik de yapan Survivor Cemal Can Canseven'in hayat hikayesi.

Survivor Cemal Can Canseven kimdir? Sosyal medyaya damga vurdu! Danla Bilic'in arkadaşı Cemal Can Canseven ne iş yapıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Survivor 2020'de gönüllüler takımının en iyi yarışmacılarından biri Cemal Can Canseven oldu. Survivor'da oyunlardaki başarısı ve hızıyla dikkatleri çeken Cemal Can Canseven'in Survivor'da Yasin'le tartışması da gündem oldu. Cemal Can Canseven'in yakın arkadaşı olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic ise paylaştığı videoyla Cemal Can Canseven'e destek verdi.

Sosyal medyada şık giyimiyle tanınan Cemal Can Canseven'in Survivor'daki hali ise sosyal medyada gündem oldu. İşte sosyal medyadaki Cemal Can Canseven paylaşımlarından bazıları:

c1

c2

EQ6vmVoWoAAGUQn

EQ6vnLwWkAAmHLF

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

cemal can canseven
Cemal Can Canseven, 24 yaşında, İzmir doğumludur. Annesi rize, babası Selanik göçmenidir. 9 yaş büyük küçük annem dediği bir ablası var. Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamladı. Üniversite vesilesiyle İstanbul'a geldi. İstanbul'da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Cemal Can Canseven 4324

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
haftaya bu arkadaşı karşıla sen iyisi en fazla 1 ay
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler