MAGAZİN

Survivor'daki Adem Turabi kavgası hakkında bomba iddia!

TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programının yorumcularından Hakan Ural, geçtiğimiz günlerde Turabi Çamkıran ile Adem Kılıçcı arasında yaşanan gerginlik hakkında konuştu.

Survivor'daki Adem Turabi kavgası hakkında bomba iddia!

Hakan Ural, 'Survivor 2018' yarışmasında All Star takımı adına mücadele eden Adem Kılçcı ile Turabi Çamkıran'ın bir daha normalleşme ihtimalinin olmadığını savundu.

'Survivor Panorama' yorumcusu, "Bana ikisinin kavga etmesi olağanüstü normal geliyor. Hiçbir neden de aramıyorum. Bu adamların kitlesi aynı, tarzları aynı. Turabi geçen sezon bol bol Adem izledi. Turabi'ye de bin kişi 'Adem seni taklit ediyor' dedi. Şimdi o adamla aynı takımda. Birbirlerine karşı otomatikman gardları var, önyargıları var" ifadelerini kullandı.

Hakan Ural, "İkisinin arasında bundan sonra olacakalrı çizsem size versem 'nereden bu kadarını biliyorsun?' dersiniz. Onların bu saatten sonra dikiş tutma ihtimali milyarda sıfır" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
turabi o yarışmada olduğu için bu sene survivor’ı hiç izlemedim ve izlemeyeceğim. acun değiştir artık baydı.
Yarışmayı halkın içinden olan, en samimi duygularla hareket eden, yarışırken elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan, hayalleri için 1600km yolu yürüyerek giden Cumali kazanır inşallah...
Acun ılıcalı sen geleceksin reyting için insanları aptal yerine koyup nihat dogan gibi karaktersiz kişiliksiz birini bu programa dahil edeceksin ondan sonrada bu yarışmanın izlenmesini bekleyeceksin senin duyarlı biri oldugunu düşünürdüm meger ki hepsi reklam içinmiş
Geri Dön