MAGAZİN

Survivor'da eleme adayı kim oldu? Sürgün adasına kim gitti? İşte 23 Ocak Survivor 2022 All Star'da elemeye kalan yarışmacı

Survivor 2022 All Star'ın 23 Ocak Pazar ekrana gelen son bölümünde haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu parkurda mücadele etti. Kaybeden takımda ise eleme adayı ve sürgün adasına gidecek ismi belirlemek için oylama yapıldı. Böylece Survivor'da haftanın 2. eleme adayı da belli oldu. Sürgün adasına giden yarışmacı gözyaşlarını tutamadı ve sert tepki gösterdi. Peki Survivor'da eleme adayı kimler oldu? Sürgün adasına giden yarışmacı kim oldu?

Survivor'da eleme adayı kim oldu? Sürgün adasına kim gitti? İşte 23 Ocak Survivor 2022 All Star'da elemeye kalan yarışmacı

Survivor 2022 All Star'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu platformda dokunulmazlığı kazanabilmek için yarıştı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylamada ise bir kişi hem eleme adayı oldu hem de Mert Öcal'ın ardından sürgün adasına giden 2. yarışmacı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da zorlu bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu bir parkurda eleme adayı olmamak ve takımlarından birini sürgün kampına göndermemek için mücadele etti.

survivor 2

Nefes kesen parkurda zorlu anlar ve tartışmalar yaşandı. Son ana kadar kafa kafaya giden mücadelenin ardından Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu.

survivor 33
Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım 2-0'lık skorla ünlüler takımı oldu.
survivor konsey2

PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor 2022'nin yeni bölümünde gönüllüler takımının dokunulmazlık oyunu kaybetmesinin ardından ada konseyinde toplanıldı. Gönüllüler takımı yarışmacılarının oylaması öncesinde performans birincileri açıklandı ve bu açıklanan isimler dokunulmaz oldu. Gönüllüler takımının performans birincileri erkeklerde Berkan, kadınlarda ise Seda oldu.

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da gönüllüler takımında yapılan oylama sonrasında haftanın ikinci eleme adayı oy çokluğuyla belirlendi.

survivor konsey

Mert Öcal’ın ardından haftanın 2. eleme adayı olan isim Berna Keklikler oldu.

survivor berna

"BUGÜNDEN İTİBAREN TAKIM DEĞİLİZ"

Takımda 5 arkadaşının ismini yazdığı Berna, sürgün adasına giden isim oldu. Takım arkadaşlarına tepki gösteren Berna, gözyaşlarını tutamadı.

berna11

Berna "Sürgün adası beni korkutmuyor. Bugünden itibaren takım olduğumuzu düşünmüyorum. Beni yazanlar performanstan bahsetmesinler. Burada herkes ünlü herkes star. Bunlar küçük hesaplar. Performansımdan dolayı yazılmadım" dedi.

survivor konsey4


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler