MAGAZİN

Survivor iletişim ödülü oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Survivor'ın 6 Nisan Salı ekrana gelen son bölümünde iletişim ödülü heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye 2021'de iletişim oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Survivor'da sevdikleri ve ailelerinden aylardır haber alamayan yarışmacılar, iletişim ödüllü oyunu kazanmak için tüm güçlerini ortaya koydu. Peki Survivor'da iletişim ödülünü kim kazandı?

Survivor iletişim ödülü oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor 2021'de ödül ne oldu?

Survivor 2021'ün 6 Nisan'daki son bölümünde yine heyecan dolu iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Sevdiklerinden üç aydır fazla zamandır uzak kalan yarışmacılar, onlarla iletişim kurabilmek için müthiş bir mücadele verdi. Oyunda sakatlığı süren Poyraz yer almadı. Eşitlik açısından Ünlüler Doğan'ı dışarıda bıraktı.

İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor son bölümdeki iletişim ödülü oyunu yağmur altında gerçekleşti. İletişim oyununda avantajı kazanan takım gönüllüler oldu.

iletisim1

Her iki takımın yarışmacıları, iletişim ödülü için parkurda müthiş bir mücadele verdi. Oyun sırasında Çağrı kötü bir şekilde düşerek herkesi korkuttu. Fakat oyuna devam edebileceğini ve iyi olduğunu söyledi. Sonrasında oyun kaldığı yerden devam etti. Çağrı, geriden gelmesine rağmen sayıyı aldı ve skoru 8-8 yaptı.

iletisim2

Bundan dolayı iki takım, en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını belirledi. Ünlülerden Merve - Çağrı, gönüllüler takımı Berkay - Aleyna Kalaycıoğlu en iyiler karşılaşmasına çıktı. Son iki karşılaşmayı kazanan gönüllüler, 10-8 skorla iletişim oyununu kazandı.

iletisim3
Survivor'da iletişim ödülünü kazanan gönüllüler takımı yarışmacıları, sevdiklerinden gelen mektupları okuma şansı buldu. Yarışmacılar duygusal anlar yaşadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
tamam bu hafta salya sümük ağlayanlar haftaya 1. olur bizim türk halkını kandırmak sömürmek bu kadar kolay yani
Şampiyon bence aleyna, poyraz ın ayşe nin psikolojik şiddetine rağmen hala dimdik ve ne yapacağını biliyor. Ben olsam lanet olsun der biterdim.
Geri Dön