Tamer Karadağlı'nın yeni imajına Özgür Ozan’dan yorum!

Oyuncu Tamer Karadağlı bir süredir motorcu arkadaşlarıyla birlikte tur yapıyordu! Karadağlı dönüş vaktinin geldiğini duyuran paylaşımıyla eski partneri Özgür Ozan'dan yorum aldı.

Tamer Karadağlı'nın yeni imajına Özgür Ozan’dan yorum!

Çocuklar Duymasın'ın başrol oyuncusu Tamer Karadağlı bir süredir motor turunda...

Amerika'da motor turuna dair sosyal medya hesabından bol miktarda paylaşımda bulunan Tamer Karadağlı, bu kareleri üzerinden hem yeni imajıyla beğeni aldı hem de ne kadar büyük bir motor tutkunu olduğunu gözler önüne serdi.

tamer-karadagli-ic-2

Uzayan saçı ve sakalıyla olduğu kadar giyim tarzıyla bu tutkusunu yaşatan Karadağlı, Çocuklar Duymasın dizisindeki partnelerinden de övgü dolu yorumlar aldı.

Tamer Karadağlı’nın fotoğraflarına olan beğenisini Pınar Altuğ Atacan emojiler koyarak gösterdi.

Bir dönem dizide Light Selami rolünde izlediğimiz şimdilerde Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan, Karadağlı’nın turun bittiğini söyleyen; “Ve dönüş zamanı…” paylaşımına ise şu yorumu yaptı:

tamer-karadagli-ic

“Her fotoğrafın film karesi gibi kardeşim.”

Karadağlı'nın yeni imajına ve macera dolu fotoğraflarına beğeni yağıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
kendine bir tane rol tutturmus,yillardan beri insanlara taşfırın erkegi rolunden başka birsey vermeyen,gereksiz kibirli ve gereginden fazla deger verilmis oyuncu.
selami reis nerelerdesin çocuklar duymasının sensiz hiç tadı tuzu yok. aslında arka sokaklardaki rolüyle geri gelse çok iyi olur, meğerse komsermiş mit ajanıymış da geri gelmiş falan fişman
Helal olsun tamer bey takdir ediyorum seni
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler