SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Taraftarlar teröre tepki için toplandı

Beşiktaş'taki iki patlamada 44 evladını şehit veren Türkiye yasa boğuldu. Vatandaşlar saldırının olduğu noktaya karanfiller bırakırken, Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı da tüm taraftar gruplarını protesto yürüyüşüne davet etti. Beşiktaş Çarşı'da toplanan vatandaşlar Vodafone Arena'ya doğru yürüdü.

Beşiktaş’ta hain saldırının meydana geldiği noktaya ellerinde Türk bayraklarıyla gelen bazı vatandaşlar karanfiller bırakarak saldırıyı protesto etti.

Beşiktaş’taki terör saldırısına tepki gösteren taksiciler Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesi önünde sessiz protesto gösterisinde bulundu. Araçlarının dörtlülerini yakarak teröre tepki gösteren taksiciler daha sonra buradan ayrıldı.

BÜTÜN TAKIMLAR DESTEK VERDİ Beşiktaş ile Bursaspor arasında oynanan mça sonrası Vodafone Arena'nın yakınında çevik kuvvet polisine yapılan bombalı saldırı tüm Türkiye'yi yaraladı. Buna tepki olarak da taraftar grupları birlik çarğısında bulundu ve Beşiktaş Çarşı'da bir araya geldiler.

Terörü lanetleyen taraftarlar, tek bir tezahüratta birleştiler ve meydanda "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!" sesleri yankılandı.

Fenerbahçeli, Galatasaraylı, Beşiktaşlı, Trabzonlu, Bursasporlu ayrımı olmadan herkesin yüksek bir katılım gösterdiği organizasyonda herkese bir mesaj yolladılar ve tek yürek oldular.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler