Tartıştığı kocasını uykusunda öldürdü! İfadesi ortaya çıktı: Misafirlerin yanında küçük düşürdü

Beylikdüzü’nde tartıştığı eşi Ferhat K.’yi uykusunda tabancayla vurarak öldüren iki çocuk annesi Binnaz K.’nın emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Binnaz K.’nın ifadesinde, oğlunu uyandırarak, "Babanı öldürdüm polisi ara" dediği öğrenildi. Binnaz K. olaydan önceki akşam evlerine gelen misafirlerinin yanında kocasının küçük düşürücü laflar söyleyerek rencide ettiğini ve bunu gururuna yediremediği için sabaha kadar uyumayıp eşi Ferhat K.'yı sabah tabancayla öldürdüğünü söyledi.

Tartıştığı kocasını uykusunda öldürdü! İfadesi ortaya çıktı: Misafirlerin yanında küçük düşürdü

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Eretna Caddesi’nde bulunan bir sitede iki çocuk annesi Binnaz K., saat 08.00 sıralarında yatakta uyuyan eşi Ferhat K.’nın kafasına tabancayla ateş ederek öldürmüş, daha sonra komşusunun kapısını çalarak kocasını öldürdüğünü söyleyerek polisi aramalarını istemişti. Olay yerine gelen polis ekiplerine teslim olan Binnaz K. sorgulanmak üzere polis merkezine götürülmüştü.

"MİSAFİRLERİN YANINDA KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ LAFLAR SÖYLEDİ"

Polis merkezine götürülerek sorguya alınan Binnaz K.’nın emniyette verdiği ifade ortaya çıktı. İfadesinde Binnaz K., olaydan önceki akşam evlerine gelen misafirlerinin yanında kocasının küçük düşürücü laflar söyleyerek rencide ettiği ve bunu gururuna yediremediği için sabaha kadar uyumayıp eşi Ferhat K.’yı sabah tabancayla öldürdüğünü söyleyerek olayı anlattı.
34

"BABANI ÖLDÜRDÜM, POLİSİ ARA"

Kocasını yatakta kafasına bir el ateş ederek öldüren Binnaz K., ifadesinin devamında ise, odasında uyuyan oğlunun yanına giderek, ‘Kalk babanı öldürdüm polisi ara’ diyerek oğlunu uyandırdığı, ardından da komşusunun kapısını çalarak ona da olayı anlatıp polisi aramasını istediği söylediği öğrenildi.
35
(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
kadın ölünce erkek terörü diyenler, erkeklerin tamamını zan altında bırakıp karalayanlar. Kadınlar öldürdüğünde de kadın terörü neden demiyorsunuz. pozitif ayrımcılık yaparak, haksız ve adeletsiz tavırlarınızdan vazgeçin artık şiddetin hiç bir haklı nedeni olmaz ve savunmuyoruz. ama toplum olarak şiddeti kınamanız gerekirken, erkekleri karalama kampanyasından vazgeçin
burada ilk yorumu atan sensin kimse kimseyi karalamiyo ve ölümün kadini erkegi olmaz her türlüsüne hayir ve kisasa kisas diyoruz. insan cani alan her caninin idam edilmesinden yanayiz nefsi mudahele haric.
Yazık, bir aile yok oldu; baba mezara anne hapse, çocuklar yurda, şimdi kına yakabilir kadın!
Erkek cinayeti
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler