SPOR

CANLI

Teknik direktör Yılmaz Vural yoğun bakıma alındı

Teknik direktör Yılmaz Vural yoğun bakıma alındı

Türk futbolunun önemli teknik adamları arasında yer alan Yılmaz Vural, yeniden koronavirüse yakalandı. Hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan deneyimli çalıştırıcının, entübe edildiği öğrenildi. 67 yaşındaki teknik direktör, haziran ayında da koronavirüse yakalanmıştı. Vural, 1 aylık tedavinin ardından sağlığına kavuşmuştu.

Futbol dünyasının renkli simalarından Yılmaz Vural'ın yeniden koronavirüse yakalandığı ve durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Özel bir hastanede 2 gündür yoğun bakıma alındığı ve entübe edildiği bilgisine ulaşılırken, 67 yaşındaki futbol adamı daha önce de Akhisarspor'u çalıştırırken koronavirüse yakalanmış ve devamındaki tedavi sürecinin ardından testleri negatife dönmesiyle sağlığına kavuşmuştu. Doktorların yakından ilgilendiği Vural'ın durumu ile ilgili açıklama yapılıp yapılmayacağı merak edilirken ailesinin endişeli bekleyişi sürüyor.

6765

FENERBAHÇE'DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Bu arada Fenerbahçe Kulübü de, Yılmaz Vural için geçmiş olsun mesajı paylaştı. Mesajda şu ifadeler yer aldı:

"Sağlık sorunları sebebiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Teknik Direktör Yılmaz Vural’a acil şifalar diliyor, en kısa sürede iyi haberlerini duymayı temenni ediyoruz. Geçmiş olsun Yılmaz Vural."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
Geçmiş olsun Yılmaz hocam,acil şifalar diliyorum,oradan da çıkar ,normal hayatına dönersin inşallah.
geçmiş olsun hocam Allah acil şifalar versin
Acil şifalar Hocam
Takım
O
Av
P
Geri Dön