Teravih namazı sırasında ortalığı karıştıran olay! Cemaat seferber oldu

Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde teravih namazı öncesi camiye giren kedi, Kuran okuyan imamın üstünden atladı. İmama kısa süreli panik yaşatan kediyi cemaat güçlükle dışarı çıkardı.

Olay dün akşam saatlerinde Karamürsel Ereğli Merkez Camii'nde kılınan teravih namazı öncesi meydana geldi. Edinilen bilgiye göre camide Ereğli Merkez Camii imam hatibi Fatih Mehmet Koca’nın Kuran-ı Kerim okuduğu esnada cami içine bir kedi girdi.

Bir süre cemaat arasında koşmaya başlayan kedi, minberin altından geçerek üstünden atladığı imamın panik yaşamasına neden oldu. Kedinin üstünden geçtikten sonra kısa süreli şaşkınlık yaşayan imam okumasına devam ederken, cami içinde koşan kedi ise cemaat tarafından güçlükle dışarı çıkarıldı.

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Cami içerisinde yaşanan ilginç anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Ya bırakın gezsin içeride. Ne zararı var kedinin yobazlar? Sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V.) hayvan ve özellikle de kedi sevgisini anlatan hadislerini okumuş olsaydınız böyle onu incitecek yabani hareketler yapmazdınız.
her kişiye bir cami olmadan bu cami sorunu çözülemez. bakın camilerde 2 saf var geçmişte camile cemaatı almazdı. din tacirlerinin sayesinde millet dinden soğudu. ben dinciyim diye kraldan çok kralcılık yapanlar kendime ve yakınlarıma zarar gelir korkusundan böyle davranıyorlar.
@sahinimrez Sanki Beş vaktin Beşini Camide kılıyon. Sen müslümansan başkasına laf söyleyeceğine kendi görevin olarak say ve kendini camiye götür. Herkez başkasının camiyi doldurmasını bekliyor ama kendisinin camiye gitmesini hiç düşünmüyor.
Sağ berideki ayağa kalkıp kedinin peşine vermese, ortalık süt liman aslında.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler