Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  "Ters Yüz 2 (Inside Out 2) filminden rekor! Dune 2'yi geride bıraktı: 2024'ün bir hafta içinde en çok hasılat yapan filmi oldu

  Ters Yüz'ün devam filmi "Ters Yüz 2" (Inside Out 2) dokuz yıl aradan sonra seyircisiyle buluşurken gişede hızlı bir şekilde açılış yaptı. Oscar ödüllü animasyonun devam filmi Dune 2'yi geride bırakarak 2024'ün bir hafta içinde en çok hasılat yapan filmi oldu.

  "Ters Yüz 2 (Inside Out 2) filminden rekor! Dune 2'yi geride bıraktı: 2024'ün bir hafta içinde en çok hasılat yapan filmi oldu

  2015 yapımı Oscar ödüllü "Inside Out" (Ters Yüz) filminin devam filmi Ters Yüz 2, 14 Haziran'da vizyona girmişti. Deadline'ın aktardığına göre, "Ters Yüz 2" (Inside Out 2) sadece bir hafta içinde dünya çapında toplam 438,7 milyon dolarlık gişe hasılatına ulaştı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  kapak1

  Ödüllü animasyonun devam filmi, 155 milyon dolar hasılatla Barbie filminden (162 milyon dolar) sonraki en iyi açılış hasılatını elde eden film olmuştu.

  TERS YÜZ 2 FİLMİNİN KONUSU

  "Ters Yüz 2" animasyon filmi, 2015 yapımı "Ters Yüz" filminin devamı niteliğindedir. Film, insanın iç dünyasını ve duygularını ele alan bir hikayeyi konu almaktadır. Ana karakterimiz Riley'in iç dünyasında yer alan duygular Joy, Sadness, Anger, Fear ve Disgust, bu sefer farklı maceralara atılırlar. Riley'in büyümesi ve duygusal gelişimi üzerine odaklanan film, duyguların insanın yaşamında ne kadar önemli bir rol oynadığını anlatmaktadır.

  Express

  En Çok Aranan Haberler