Tesettür mayoda algıyı değiştiren marka; Mayovera !

Yıllarca plajlarda, ne yazık ki erkek egemen sektörün bakış açısı ile şekillenen ve kadınlara lütfedilen tesettür mayo algısını ters yüz ettik, diyen tesettür mayo markası Mayovera, 2020 yaz koleksiyonu hazırlıkları için düğmeye basmış bile.

Tesettür mayoda algıyı değiştiren marka; Mayovera !
  • Aaa bu mayo mu? Çok tarz, güzel valla...
    İlgili, ilgisiz, tesettürlü yada değil, erkek ve kadın herkesin ilk tepkisi.

Yıllarca plajlarda, ne yazık ki erkek egemen sektörün bakış açısı ile şekillenen ve kadınlara lütfedilen tesettür mayo algısını ters yüz ettik, diyen tesettür mayo markası Mayovera, 2020 yaz koleksiyonu hazırlıkları için düğmeye basmış bile.

Bu sezon 5. koleksiyonu ile güzel bir sezonu daha geçiren Mayovera, 2015’de ilk koleksiyonunu leopar desenler ve pul işlemeleri ile hazırlayarak, kısa sürede aranan marka olmayı başarmış görünüyor. Kulaktan kulağa tavsiye ve istense de kopyalanamayan zerafeti ile elbette.

Başarının doğal sonucu gelen taklitlerini soruyoruz. Mayovera’nın cevabı; Biz tesettür mayoda kadına sunulan hizmet çıtasını, kaliteyi yükseltmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizi yakalamaya çalışan taklitlerimizle sektör daha iyiye giderken, biz kadınlarda iyi hizmet alabileceğiz diye düşünüyoruz. Eskiden tek kalıp, tek kumaş rengi ile senelerce çoğu gurur kırıcı tesettür mayolarını artık arasanız da bulamazsınız. Çok kısa sürede sektörün takip edilen markası olmayı çok sevdik. Tesettür mayo için her yıl daha iyi ne yapalım diye çalışmak bizi motive ediyor. En yakın rakibimiz bir öncesi sezon Mayovera tasarımlarımız, her yıl hedefimiz bir önceki yıl tasarımlarımızı demode edecek kadar fark yaratabilmek.

Sektöre girişi de, tasarımları da demeçleri kadar iddialı...

2020 koleksiyonu hedefiniz nedir? dedik, cevap yine iddialı

New York Fashion Week’de defile yapmak. Modanisa İstanbul Modest Fashion Week 2016, London Modest Fashion Week 2017 ve yine İstanbul Modest Fashion Week 2019 da yaptığımız defileleri o kadar çok sevdik ki. Hedefimiz dünya markaları ile aynı podyumda olmak.

Birde yine fark yaratacak bir sürprizimiz var ama açıklamayalım. Önce başaralım sonra detaylı anlatırız.

90

Ve Mayovera takipçilerine, sevenlerine; her sezon ‘’Bravo yine şaşırtmadı, yine en iyisi Mayovera’dan geldi’’, dedirtmek.

Bizde böyle güzel hedeflerin hem dünya kadınları, hem ülkemiz için çok önemli olduğunu söyleyerek, sarılıp tebrikleşmemizin ardından, size Mayovera tasarım mayo markasını kısaca tanıtacağımız bu yazıyı yazdık.

Ama kesinlikle web sitesiniz inceleyin, daha önce görmediyseniz sizde şaşırabilirsiniz.

Bu arada sadece tam kapalı mayo modelleri yok. Muhafazakar giyinen kadınlar için, etekli mayolar da mayoverada. Tabii mayoları tamamlayan aksesuarlarda mevcut. Plaj elbisesi, plaj çantası, plaj havlusu gibi.

Eğer biliyorum Mayovera’yı ama herkesin alabileceği bütçelerde olmayabiliyor diyenlerdenseniz; aynı soruyu sorup aldığım cevabı beğeneceksiniz; Başlangıcı biz kadınlar daha iyisini hakkediyoruz misyonu ile herkese ulaşmak hedefimiz. Bunun için yine kendimize bir hediyemiz olsun istedik. Her yıl 8 Mart Kadınlar Günü özel % 50 indirim yapıyoruz. Bugün web sitesinde gördüğünüz tüm fiyatların yarısına Kadınlar gününde sahip olabilirsiniz.

Ama bir tiyo, en çok tutulan modellerin stokları ilk gün sabahtan bitiyormuş, takipte kalın.

Bize düşen gururla, Mayovera’ya çıktığı bu yolda dünya genelinde bir başarı dilemek.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler