The Crown 3. sezon fragmanı yayınlandı! "Zaman değişir, görev devam eder" The Crown yeni sezon Netflix'te ne zaman başlıyor?

Netflix imzalı kraliyet dizisi The Crown'un 3. sezon resmi fragmanı paylaşıldı. Dünya çapında büyük ilgiyle izlenen Netflix dizisi The Crown'un 3. yeni sezon yayın tarihi de açıklandı. Peki The Crown yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix'te yayınlanan The Crown dizisinin 3. sezonundan çarpıcı bir fragman yayınlandı. The Crown'un 3. sezonunda Kraliçe Elizabeth (Olivia Colman) ve ailesinin Britanya'nın hızlı değişimi karşısında verdiği mücadeleyi konu alınacak.

the-crown

THE CROWN 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Soğuk savaş paranoyası, ihtişam ve uzay çağının başlangıcı; 1960'ların çoşkusu ve 1970'lerin bitmek bilmeyen karmaşası...Elizabeth ve Kraliyet ailesi; daha özgür ve daha çalkantılı olan bu yeni dünyaya adapte olmak zorundadır. Peter Morgan tarafından kaleme alınan The Crown'da bu sezon Prenses Margaret'i Helena Bonham Carter, Edinburgh Dükü'nü Tobias Edinburgh Menzies, Prens Charles'ı Josh O'Connor, Prenses Anne'i Erin Doherty, Lord Snowdon'u Ben Daniels, Başbakan Harold Wilson'u Jason Watkins ve Lord Mountbatten'i Charles Dance canlandırıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler