MAGAZİN

The Walking Dead’de erken ölmesi gerekiyordu: Kıyamadılar!

The Walking Dead’de erken ölmesi gerekiyordu: Kıyamadılar!

The Walking Dead evreninin sevilen karakterlerinden biri olan Carol, çizgi romanda erken ölenler arasında yer alırken dizideki macerası ise devam ediyor.

The Walking Dead dizisi adım adım finale doğru ilerlerken, yapımcılar merak edilen bazı soruların yanıtlarını vermeye başladı. Robert Kirkman'ın yarattığı zombi evreninin çizgi romanlarında diziden farklı olarak Carol karakteri erkenden ölenler arasında yer alıyordu. Ancak, Carol The Walking Dead evreninin en çetin ceviz karakterlerinden biri çıktı.

YAZININ DEVAMI SPOİLER İÇERİR

Popüler zombi dizisi The Walking Dead, serinin en rahatsız edici sahnelerinden birinde Melissa McBride'ın canlandırdığı Carol'ın intihar girişiminde bulunduğunu ancak Cassady McClincy'nin canlandırdığı Lydia tarafından kurtarıldığını göstermişti.

Her ne kadar Carol'ın macerasının dizinin son sezonunda devam edeceği garantilense de dizinin yazarlarının onun sonunu planladığı bir dönem vardı. Ancak dizinin eski yapımcısı ve şu anki içerik sorumlusu Scott Gimple bu fikre güçlü biçimde karşı çıkanlardan biriydi.

Somag News'un haberine göre Gimple fikre dair şunları söylüyor:

Carol'ın ölümünün nasıl gerçekleşeceği tartışılıyordu. Hikayede epey ileri gitmişti ve ölmesine fazlasıyla karşıydım çünkü eski eşinin kontrolü altındaki birinden inanılmaz bir savaşçıya dönüştüğü yolculuğunu görmüştüm.

Carol her ne kadar başlarda hayli sönük bir karakter olarak izleyicilerin karşısına çıksa da yaşadıklarıyla güçlü bir savaşçı halini alıyordu.

Bu da Carol'ı dizinin en ilham verici karakterlerinden biri haline getiriyor.

Dizinin yapımcıları daha önce zombi evreninin amiral gemisi konumundaki dizinin sona ermesinin ardından Daryl ve Carol karakterlerine odaklanacak yeni bir dizinin hazırlıklarının yapılacağını açıklamıştı. (Independent Türkçe)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
kadının içinden canavar çıktı resmen kalması iyi oldu dizide
Geri Dön