The Witcher dizisi için hazırlanan iki şarkı paylaşıldı

RPG oyunu denildiğinde akla gelen ilk serilerden birisi de şüphesiz The Witcher olacaktır. İlk iki oyunuyla söktere damga vuran seri, üçüncü oyunu Wild Hunt ile çıtayı adeta arşa çıkarmıştı. 2015’te raflardaki yerini alan yapım pek çok otorite tarafından yılın en iyi oyunu seçilmişti.

The Witcher dizisi için hazırlanan iki şarkı paylaşıldı

Şimdilerde bile pek çok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu olarak lanse edilen The Witcher 3, çıkışının üzerinden 4 yıl geçmiş olmasına karşın hala en çok satanlar listesinde yer alıyor.

Böylesine popüler bir seriyi TV ekranlarında görmek oyun severlerin en büyük arzularından biriydi. Netflix, The Witcher dizisi için ilk açıklamayı yaptığında herkesi heyecanlandırdı. Açık konuşmak gerekirse Netflix bile dizinin bu kadar talep görmesini beklemiyordu. Dolayısıyla vizyon tarihi olarak da 2021 yılı planlanmıştı. Fakat diziye olan yoğun talep bu tarihin öne çekilmesine neden oldu.

Şimdiden 2 ve 3. sezonları da onaylanan The Witcher 20 Aralık itibariyle Netflix üzerinden gösterime girecek. Yapımcı ekip de dizinin çıkmasına kısa bir süre kalmış olması nedeniyle paylaşımlarına hız verdi.

Geçtiğimiz gün dizi için hazırlanan 2 şarkıyı dinlemek için tıklayın

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler