SPOR

Trabzonspor Doğan Erdoğan'ın sözleşmesini feshetti

Trabzonspor, geçen yaz kadrosuna kattığı Doğan Erdoğan'ın sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.

Trabzonspor Doğan Erdoğan'ın sözleşmesini feshetti

Trabzonspor, Doğan Erdoğan'ın sözleşmesinin karşılıklı anlaşmayla feshedildiğini KAP'a bildirdi

Trabzonspor'un yaptığı açıklamada, "Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Doğan Erdoğan arasındaki 28.06.2019 başlangıç ve 31.05.2022 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yapılan anlaşmaya göre oyuncuya herhangi bir fesih tazminatı ödenmeyecektir.Yapılan anlaşmaya göre oyuncuya herhangi bir fesih tazminatı ödenmeyecektir." ifadeleri yer aldı.

Trabzonspor, Doğan Erdoğan'ı geçtiğimiz yaz LASK'tan 200 bin euro bonservis bedeliyle kadrosuna katmış ve 3 yıllık sözleşme imzalamıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
şu dönemde yerli oyuncu göndermek,hem de orta sahadan.bu zamana kadar oynar veya oynamaz dediğimiz adamları karşılıklı yazalım bakalım kim ne oynamış,kim oynamamış.ulan ndoye u yediniz,olcay ı yediniz,andusic i yediniz,bunu yediniz,sıra da koray da var eminim.takıma faydası dokunacak kim varsa yediniz,iki senedir orta sahada parmak oynuyor lan,oturup beraber izleyelim şu adamı bana deyin ki şu işi orada iyi yapıyor.hepiniz her haltı iyi biliyordunuz,noldu çalımbay a,oynatsa ya yatabareyi kanatta,karaman devam etseydi advijajla,burak devam etseydi.hani sorun stoperdeydi dilaver
faydalı olurdu gitmemeliydi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler