Trafik kazası geçiren şarkıcı Gökhan Akar kendine geldi! İşte ilk sözleri

Üç gün önce geçirdiği trafik kazasından sonra beyin travması geçiren şarkıcı Gökhan Akar'dan iyi haber geldi. Kendine gelen genç şarkıcı Gökhan Akar, uyanır uyanmaz "Annem öğrendi mi? Söylemeyin çok üzülür" dedi.

Trafik kazası geçiren şarkıcı Gökhan Akar kendine geldi! İşte ilk sözleri

Üç gün önce Kastamonu'da şehit ailesini ziyaret ettikten sonra konser alanına doğru yola çıkan genç sanatçı Gökhan Akar, trafik kazası geçirmiş ve bilinci kapalı bir şekilde hastaneye getirilmişti. Yaşamış olduğu beyin travması dolayısıyla doktorları tarafından uyutularak konuşması yasaklanan müzisyen kendine geldi.

Dün gece kişisel sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili bilgi verilen Gökhan Akar'ın doktorlar tarafında kontrol altına alındığını ve kimseyle konuşturulmadığı bilgisi verildi. Bu sabah saatlerinde şarkıcı Akar'ın, geçirdiği kazadan sonra ilk defa gözlerini açtığı bilgisi geldi. Gökhan Akar uyanır uyanmaz; "Annem öğrendi mi? Söylemeyin çok üzülür" dedi.

Gökhan Akar'ın, sevk edildiği Kastamonu Devlet Hastanesi Beyin Cerrahisi bölümünde tedavisi sürüyor.

GÖKHAN AKAR KİMDİR?
10 Ağustos ta İzmir'de doğdu ve müzikle içiçe büyüdü. 6 yaşında piyano çalmaya başladı ve müzik eğitimine devam ederken babasının orkestrasında müzisyen ve solist olarak sahne aldı. Konservatuvarda öğrenciyken kurduğu özel dershanede bir süre müzik eğitimi verdi ve sahne çalışmalarına devam etti.

olumden-donen-sarkici-gokhan-akar-in-uyandiktan-12578312_8827_m

İlkokul sıralarında yazmaya başladığı şarkılar ve şarkı yazarlığı konservatuvar yıllarında gelişerek devam etti. Master eğitiminden sonra bir süre Amerika' da Los Angeles ve New York ta yaşadı burada da eğitimine ve müzik çalışmalarına devam etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Geçmiş olsun ama bu kimdir ilk defa görüyorum.
ilk kez duyuyorum adını
kim bu ki
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler