Tuba Büyüküstün'ün makyajsız fotoğrafına beğeni yağdı

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, Instagram hesabından makyajsız bir fotoğrafını paylaştı. Büyüküstün'ün pozuna takipçileri beğeni yağdırdı.

Son olarak Netflix'te yayınlanan Rise of Empires: Ottoman dizisinde rol alan Tuba Büyüküstün, Instagram paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

Güzel oyuncu de defa Instagram'da makyajsız ve doğal fotoğrafını paylaştı. Instagram'da 3,6 milyon takipçisi bulunan Büyüküstün'ün paylaşımına kısa sürede on binlerce beğeni ve yorum geldi.

tuba

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
bir itirafta bulunmak istiyorum bulunmak istiyorum Gerçekten çok beğendiğim bir sanatçıdır güzelliği takdire şayandır emin olun 50 yaşında değil de 30 yaşında olsaydım bebekler olsaydım onu kazanabilmek için her şeyi denerdim onu alıp da bırakan gerizekalıyı da mal olarak ilan ediyorum Ulan insan böyle bir kadın alıp da bırakır mı bir kadına sahip olmak da erdemliktir Demek ki hak etmedi
@guven_bekil iyi de huyunu suyunu bilmiyorsun sadece dış görünümle mi anlaşacan
Tuba Büyüküstün'ün gerçekten güzel bir hanımefendi ne yalan söyleyeyim hep hayal etmişimdir keşke 30 yaşında olsaydım da ve Bekar Olsaydım gönlünü kazanabilmek için şansımı dönerdim Lakin Aşkın gözü kördür derler ya gitti bula bula öyle birini buldu ki adam Belli ki sahip çıkamadı ayrıldılar insan böyle bir hanımefendiye alınca bırakmamak için her şeyi yapar Ee ne demişler Herkes kendine yakışanı yapar bilemeyiz Tabii hangisi geçimsizlik yaptı ama erkek olarak kadınını mutlu edip ona sahip çıkmak lazım Anadolu insanına yakışan budur
göz kalemi ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler