MAGAZİN

Tuğba Şenoğlu nişanlandı! Zehra Güneş ve Ebrar Karakurt'un tarzı dikkat çekti

Voleybolcu Tuğba Şenoğlu ve Burhan İvegin nişanlandı. VakıfBank ve A Kadın Milli Takımımızın yıldız oyuncusu Tuğba Şenoğlu'nu Zehra Güneş, Ebrar Karakurt gibi sporcular yalnız bırakmadı. Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Ebrar Karakurt nişandan pozları paylaşınca olay oldu. Ebrar Karakurt'un nişan tarzı ve halayı da sosyal medyanın konuştuğu konular arasına girdi.

VakıfBank ve A Kadın Milli Takımımızın yıldız oyuncusu Tuğba Şenoğlu ve basketbol takımının antrenörü olan Burhan İvegin nişanlandı. Çiftin nişanında Zehra Güneş, Ebrar Karakurt, Beliz Başkır ve Buket Gülbay gibi isimler vardı. Son dönemde sosyal medyada sık sık adından söz ettiren Zehra Güneş ve Ebrar Karakurt'un paylaşımları dikkat çekti.

drnh

Ebrar Karakurt geceden hem halay çekilen anları paylaştı hem de arkadaşlarıyla pozlarını... Ebrar Karakurt'un siyah spor tarzı gecenin en dikkat çeken detayları arasındaydı.

11

Bu sezon İtalya'ya transfer olan ve tüm yıl boyunda harika bir performans gösteren milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt'un kıyafetini görenler "Tarzından ödün vermemiş", "Yüyürüşe çıkar gibi gelmiş", "Her hali tarz" yorumlarında bulundu.

2334

ZEHRA GÜNEŞ İMAJINI DEĞİŞTİRDİ

Vakıfbank'ta oynayan Zehra Güneş de geceye katıldı. Güzel sporcu sosyal medyada paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Instagram'da 1.7 milyon takipçisi bulunan Zehra Güneş'in son paylaşımlarıyla konuşuluyor.

oıdırr

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler