SPOR

Türkiye'nin yarı finaldeki rakibi belli oldu

2019 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda yarı finalistler belli oldu. Türkiye'nin yarı finaldeki Polonya oldu. Sırbistan da İtalya ile eşleşti.

Türkiye'nin yarı finaldeki rakibi belli oldu

2019 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda yarı finalistler belli oldu. Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından 31. kez düzenlenen organizasyonda çeyrek final maçları tamamlandı.

Hollanda'yı 3-0'lık skorla eleyen Türkiye'nin yanı sıra son şampiyon Sırbistan, İtalya ve Polonya son 4 takım arasına girdi.

Türkiye'nin yarı finaldeki Polonya oldu. Sırbistan da İtalya ile eşleşti. Şampiyonayı, 1967 ve 2003'ün ardından üçüncü kez düzenleyen Türkiye, yarı final, üçüncülük ve final müsabakalarına ev sahipliği yapacak. Yarı final karşılaşmaları 7 Eylül'de oynanacak.

Çeyrek final maçlarının sonuçları şöyle:

Sırbistan-Bulgaristan: 3-0

İtalya-Rusya: 3-1

Türkiye-Hollanda: 3-0

Polonya-Almanya: 3-2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Eğer bu platform,daha öncesine kadar gibi adaletliyse!!!!! Bravo Kızlar,inşallah daha önce formalite yenildiğimiz Sırbistan ile final oynayıp,şampiyon oluruz ki tüm yokluklar ve şanssızlıkla rağmen yüzümüzü sizler güldürün... Sizler imza attırınca Türklük tartışılmıyor!ama Galatasaray,kaldığı yerden(!)imza attırınca Birden Ezikliğiniz ortaya çıkıyor nasılsa....devam edin bu yolda,psikoloji sadece bir terim olmadığı gibi,sizlere de destek olması gereken bir bilim dalı ve branşı:))))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler