Ubisoft Uplay Plus nedir ve neler sunuyor?

Ubisoft’un üyelik bazlı servisi Ubisoft Uplay Plus resmen tanıtıldı. Peki, Ubisoft Uplay+ servisinde hangi oyunlar olacak ve fiyatı ne kadar olacak?

Ubisoft Uplay Plus nedir ve neler sunuyor?

Son yıllarda oyun dünyası servisler ile yeni bir yola girmeye başladı. EA’nin EA Access ve Xbox’ın Game Pass sistemi derken bugün de Ubisoft’tan bir hamle geldi. Ubisoft E3 2019 etkinliğinde Uplay+ servisi tanıtıldı. Peki, bu servis oyunculara neler sunuyor? Uplay+ için aylık ne kadar ödemeniz gerekiyor?

Aylık 14.99 dolar / 14.99 Euro olan Uplay+ servisinde 100’den fazla oyun yer alacak. Ubisoft’un yeni çıkacak oyunlarına, oyunların özel sürüm içeriklerine ve beta testlerine bu servis sayesinde ulaşabileceksiniz.

PC ve Google Stadia için gelecek olan servis 3 Eylül 2019 tarihinden itibaren kullanabilir olacak. Servisin henüz Türkiye’de kaç TL’den kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Tahminlere göre; Ubisoft, 59.99 TL gibi bir fiyat isteyecektir.
The Division 2, Assassin’s Creed: Odyssey, For Honor, Beyond Good and Evil, Rayman Legends ve Child of Light servisin ilk etaptaki oyunları olacak.

İlgili videoyu izlemek için buraya tıklayınız


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler