Uçak pistinde çalışan işçilerin korku dolu anları

Paraguay'ın başkenti Asuncion'da bulunan Silvio Pettirossi Uluslararası Havalimanı'nda çalışan işçiler korku dolu anlar yaşadı. O anlar amatör kameraya kaydedildi.

Paraguay'daki Silvio Pettirossi Uluslararası Havalimanı'nda uçak pistinde asfaltlama çalışması yapan işçiler korku dolu anlar yaşadı. İşçiler iniş yapan uçağın kendilerine doğru gelmesiyle büyük panik yaşandı. İnişe geçen bir uçak işçilere ve işçilerde bulunan araca az adeta kıl payı bir mesafe ile geçti. Büyük bir faciadan dönüldü.

O ANLAR KAMERADA

Görüntüler bir işçi tarafından saniye saniye amatör kameraya yansıdı. video sosyal medyada yayıldıktan sonra binlerce kişi tarafından izlendi.

pistt

pisttt2

Trend_app_Banner


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Adamların zerre umurunda değil ki nerede korku dolu anlar
Ya arkadaş işi iyice abartınız bir video izliyeceğiz reklam koyuyorsunuz hadi birincisini koydunuz tamamda ikincisini 2 saniye sonra neden koyuyorsun. Resmen eziyet ediyorsunuz. Diyeceksinizki para kazanmamız lazım . İyide arkadaş reklamı izleyen benim parayı kazanan sensin. Bende o zaman izleme parası istiyorum parayı benim izlememden kazanmıyormusun ? kazanıyorsun değilmi.
o aracı süren mal kaza olsun diye mi uğraşmış acaba :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler