Elindeki fotoğrafı gösterip üniversite öğrencilerini korkuttu!

ABD'de bulunan Towson Universitesi ilginç bir olaya sahne oldu. Elindeki telefondan bir erkeğin fotoğrafını gösteren kadın genç üniversite öğrencilerinin yolunu kesmeye başladı. Olayın aslı daha sonra ortaya çıktı.

Elindeki fotoğrafı gösterip üniversite öğrencilerini korkuttu!

ABD'nin Maryland eyaletinde bulunan Towson Üniversitesi öğrencileri polise ilginç bir şikayette bulundu.

Öğrencilerin söylediğine göre 50'li yaşlarda bir kadın günlerdir üniversite etrafında dolaşıp kız öğrencilere telefonundan bir fotoğraf gösteriyordu. Öğrenciler bu durumdan oldukça huzursuz oldu ve korktukları için polise başvurdular.

Towson Universitesi polis biriminde görevli polisleri kamera görüntüleri incelediklerinde gerçekle karşılaştı. Şikayet edildiği gibi bir kadın gizemli şekilde üniversite etrafında dolanıp duruyordu. Çok geçmeden şüpheli kadın yakalandı.

İfadesi alınan kadının, kızları durdurduğu ve telefondan oğlunun fotoğrafını gösterdiği ifade edildi. Yaşlı kadının bu yolla, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü için oğluna kız arkadaş bulmak istediği öğrenildi.

Oğlunun sevgililer gününe yalnız girmesini istemeyen kadının bu garip davranışı ülkede çok konuşuldu.

Polisler, kadın hakkında yasal bir işlem yapılmasına gerek duyulmadığını, fakat yaşlı kadına bu duruma son vermesi konusunda uyarıda bulunduklarını söylediler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Anaya bak arkadaş. Evlat için neler yapılmaz sorusunun cevabı: Her şey yapılır.
komik;) fakülte bahçesine sırf oğullarına kız aramak için gelen teyzelerimizi hatırlattı bana;)
Aynı sayılabilecek bir olay anlatmak istiyorum bir anne eğitim fakültesi son sınıfta okuyan kızı için ilçe milli eğitim müdüründen bekar erkek öğretmenlerin listesini istedi yani bu olaylar olabiliyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler