Ünlü spiker Ece Üner'in Kerimcan Durmaz tepkisi sosyal medyayı salladı

Show TV Ana Haner Bülteni Suncusu Ece Üner, Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'a sert tepki gösterdi.

Ece Üner, "Güzel günler göreceğiz diye diye en sonunda Kerimcan Durmaz'ın en müstehcen yerini bile gördük. Bir derginin kapağındaki karikatürde eline hortumu almış bir adam 'Herkes dışarıya çıksın da bir ülkeyi yıkayalım pislik içinde kaldı ortalık' diyordu. Gerçekten yıkayalım bu ülkeyi yoksa bu Kerimcanlar durmaz" ifadelerini kullandı.

VİDEO SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Ece Üner'in ana haber bülteninde Kerimcan Durmaz ile ilgili söyledikleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bir çok kullanıcı Üner'i söylediklerinden ötürü tebrik etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
doğru söylemiş bu kerimcan kimki baş tacı yapılıp para kazandırılıyor
Beter olsun herkes. Bu ülkeye diken yaraniyor. hep boyle oldu. adam da " Alin biraz da ben dikeyim ' demiş işte . takip eden dangozlara sormak lazim.
bunun sorumlusunun halk olduğunu unutuyor sanatçı olmayanları değerinden fazla verirseniz olacağı budur o da sizle böyle dalga geçer her mikrofonu eline alanı alkışlar sanatçı dersek olacağı budur az bile yapmış gerçek sanatçılara destek vermeyip her önüne geleni dinler alkışlarsa halk bu olur şimdi bedava konser vereceği söylese yine herkes peşinden koşarak gider böyle ne olduğu belirsiz tipler türeti tv lerde boy gösterip duruyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler