Ünlü sunucu Ricardo Boechat'in feci ölümü! Helikopter kamyonun üzerine düştü

Dünyaca ödüllü haber sunucusu 66 yaşındaki Ricardo Boechat, Brezilya'da helikopter kazasında yaşamını yitirdi.Yetkililer, Boechat'in içinde bulunduğu helikopterin işlek bir otobanda kamyonun üzerine düştüğünü duyurdu.

Ünlü sunucu Ricardo Boechat'in feci ölümü! Helikopter kamyonun üzerine düştü

TV Band kanalı, televizyonun gece haberlerinin yanı sıra bir radyo programının sunuculuğunu yapan 66 yaşındaki Ricardo Boechat'ın, Campinas kentinden dönüşte bindiği helikopterin, Sao Paulo'da işlek bir otobanda kamyonun üzerine düştüğünü duyurdu.

Polis, yolsuzlukla ilgili haberleriyle Brezilya'nın en prestijli gazetecilik ödüllerinden 3'ünün sahibi olan Boechat'ın ve helikopterin pilotunun kazada yaşamlarını yitirdiğini, kamyon sürücüsünün yaralandığını açıkladı.

Ünlü sunucu Ricardo Boechat'in feci ölümü! Helikopter kamyonun üzerine düştü

IstoE dergisinde köşe yazan, televizyonda sıklıkla devlet başkanı adayları arasındaki münazaraları yöneten Boechat'ın ölümü ülkede büyük üzüntüyle karşılandı. Vatandaşlar ve meslektaşları, sosyal medyada duygularını getiren mesajlar paylaştı.

Boechat'ın sıkça eleştirdiği Brezilya'nın aşırı sağcı Devlet Başkanı Jair Bolsonaro da sunucunun ölümü üzerine Twitter hesabından taziye mesajı yayınladı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
kamyon şoförünün günahı ne ? haber başlığı ünlü sunucu masum kamyon şoförünün canına sebep oldu denilebilirdi .
suikasttır
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler