Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ünlüler Küçük Eylül ve Leyla'nın Ardından İsyan Bayrağını Çekti

  Kaybolmalarının ardından cansız bedenleri bulunan Eylül ve Leyla'nın ardından öfkeli sesler susmuyor.

  Kaybolmalarının ardından cansız bedenleri bulunan Eylül ve Leyla'nın ardından öfkeli sesler susmuyor. Sosyal medya ve sözlükler üzerinden başlayan tepkilere ünlüler de katıldı. Daha sekiz yaşında cinsel istismara uğramasının ardından vahşice yaşamdan koparılan Eylül'ün ve Leyla'nın acı haberleri idam tartışmalarını da başlattı. Kimyasal hadım tartışmalarından idama kadar uzanan geniş bir tartışma yaratan bu olaya ünlüler de tepkileriyle katıldı.

  Eylül'ün Katledilmesine Ünlülerden Gelen Bazı Tepkiler Şu Şekilde

  Demet Akalın

  "Ben bu sapıklar için sayın Adalet bakanımızın kapısına gitmiş insanim! Sağ olsun danışmanlarıyla bana yasa üzerinde çalıştıklarını bir bir anlattı izah etti! Ne yazık ki takıldıkları en önemli konu insan haklarıydı! Yani yakalanan sapıkların hakları varmış! Evet bende sizin gibi şaşırdım. Ölen masum çocukların hiç mi yaşama hiç mi insan hakları yok peki diye?Hadim konusunda da çalıştıklarını söylemişti danışmanlar ama bence gerçek caydırıcı söyle kallavisinden korkusundan o dürtüsü inecek sağlam bir ceza gelmeli. Çok istiyoruz.. hem bir kadın hem insan olarak. Açısından perişan olan Eylül'un ailesine kocaman bir sabır! Başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Adalet bakanımızdan güzel haberler bekliyoruz."

  Sevim Emre

  "İdam istiyorum başka bir şey demiyorum."

  Merve Özbey

  "Ne istersiniz süt kokan çocuklardan?"

  Yıldız Tilbe

  "Küçük çocuğun serçesi ölünce ona başsağlığına giden kutlu peygamberin ümmetiyiz. En kısa zamanda çözüm bulunmalı. İdam istiyoruz."

  Işın Karaca

  "Senin gibi şerefsizlerden dolayı bizler insanlığımızdan utanır olduk! İdam buna ödül olur! Tıpkı diğer çocuk ve hayvan sapık ve sapkınlara olacağı gibi! Yaşattığını yaşamadan geberme emi."

  Ece Erken

  "Ah yavrum benim. Allah sana bunu yapanın canını yaka yaka alsın."

  Alişan

  Daha Eylül’ün toprağı kurumadan,Leyla’dan acı haber geldi:(( Söylenecek tek kelime bulamıyorum..Allahım aılelerıne sabırlar versın:((( Ufacık çocuklardan ne ıstersınız,o mınıcık bedenlere şiddet uygulayıp,canını alıp nasıl gomersınız!!!Kediye,köpeğe,tavuğa hatta nasıl bır sapıklıksa damacana su sısesıne bıle cınsel saldırı yapan yaratıklarla yasıyoruz malesef??Böyle canavarlarla aynı dunyada yaşamak istemiyoruz,gerekırse idam cezası için referandum yapılsın !!! Eminim noksansız yuzde 100 herkes onaylayacaktır!!!Belkı su anda bu satırları yazarken bıle,bir hayvana yada kadına,cocuga bu canavarlardan bırısı saldırıyordur..Bu son olsun demekten utanıyoruz artık!!!! #idamıgetirtecavüzcüyübitir #idamistiyoruz

  Alişan (@alisanofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Niran Ünsal

  "Allah o evlatlara kıyanların bin türlü belasını versin. Allah onlara bu dünyada önce cehennemi yaşatsın."

  EVLATLARIMIZA KIYANLARA İDAM !!!! #eylül

  Niran Ünsal (@niranunsalofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Doğukan Manço

  "8 yaşındaki kıza tecavüz, 4,5 yaşındaki öz kızına tecavüz eden baba, 17 yaşında kanseri yenmiş ama üvey babasının cinsel saldırısına yenilmiş bir genç kız ve daha niceleri.... Ve bu insan müsveddelerini diğer mahkumlardan korumak için tekli koğuşa yerleştirilmiş "pislikleri" koruyan hukuk sistemi.. Benim adalet anlayışımda bu yok!"

  Çağla Şikel

  "Toprak utandı, su utandı bahar kokulu çocukları yıkayıp gömmekten. Siz utanmadınız katledip öldürmekten."

  Özlem Ada Şahin

  "O kadar çok sinirlerim bozuk ki. Ufacık çocukların el kadar bebeklerin ne günahlarını var. İçim acıyor, biz 9 ay karnımızda taşıyoruz. yeri geliyor uykusuz kalıyoruz ufacık bir yeri çizilse içimize dert oluyor ve en iyi şekilde evlatlarımızı büyütürken. Şerefsizin teki gelecek evlatlarımızı büyütürken canını yakıp canını alacak ha! Kuran çarpsın bir saniye düşünmeden öldürürdüm. Allah'ım evlatlarımızı bize bağışlasın. Kötü insanlardan korusun."

  Gülben Ergen

  "Gül gibi evladı günler sonra ölmüş halde bulunan Eylül'ün ailesinin acısı ile günlerdir bulunamayan #Leyla'nın ailesinin hislerinin tarifsiz acısını hissediyorum."

  Doğa Rutkay

  "Eylül hep 8 yaşında kalacak...Çok ama çok üzgünüm..."

  8 aylık hamileliğimde ne bedenim,ne sorunlarım,ne eşim ne dostum üzdü beni. Allah yardımcım oldu kazasız belasız sona yaklaşıyordum. Beni üzen, önce Afrin şehitleri oldu... Ardından kolu bacağı kesilen yavrular,kemerle tecavüz edilen köpekler... Ağladım,ateşim çıktı,zor nefes aldım. Ardından Eylül ve son olarak umutla beklediğim Leyla ile saatlerdir acı çekiyorum. Evet hamileyim, evet iki cana beden oluyorum evet sakin olmalıyım ama kalbim bunlara dayanamıyor .... Bakmadan okumadan takip etmeden de yaşanır muhakkak ama ruhum durulmuyor. Allah ben ve benim gibi acı çeken herkese derin bir nefes versin ki güçlü durabilelim... Şahsen elimden ne gelirse,yapmaya hazırım. Göreve hazırım. Buradan duyuruyorum devletin her kolunda her görevde her alanda bu canilerden kurtulmak için canla gönülden çalışır çabalarım. Sözün bittiği yerdeyim... #acı

  Doğa Rutkay Kamal (@doarutkaykamal)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Ebru Gündeş

  "Yeter artık. Çocuk istismarına hayır!"

  Bahçeli'den Açıklama

  Eylül'le ilgili siyaset cephesinden gelen bir başka açıklama Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bahçeli, "Eylül hunharca katledildi, bununla birlikte vicdan katledildi, insanlık katledildi, hayaller katledildi! Korkak katiller bir kez daha milli gönülleri heder etti, kedere boğdu. Olacak iş mi bu? Ey canavarlar, küçücük bir bedene, küçücük bir ana kuzusuna nasıl kast ettiniz?" ifadelerini kullandı.

  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler