Vedat Milor'den takipçisine olay yanıt! 'Sana ne hödük'

İtalya'da bulunan Vedat Milor, bazı takipçiler tarafından eleştirildi. Kendisine gelen eleştiriler karşısında Milor, bir kullanıcısına "Sana ne hödük" cevabını verdi.

Vedat Milor'den takipçisine olay yanıt! 'Sana ne hödük'

Hem yurt içinde hem de dışında yemek yediği mekanları takipçileriyle paylaşan Vedat Milor’un bu seferki adresi İtalya’ydı. İtalya’nın Caianello Vecchio bölgesindeki Il Contadino Agriturismo isimli restoranı ziyaret eden Milor, Instagram’da yayınladığı videoda mekanın menüsü ve fiyatlara dair paylaşımda bulundu.

Milor'u ‘Türkiye’yi tanıtmamakla’ suçlayan takipçilerinden biri “İtalya’nın türlüsünü reklam yapacağına Anadolu’yu dolaş da bizim türlüleri tanıt” dedi. Bunun üzerine ise Milor, “Sana ne hödük?” cevabını verdi.

2442436_ac731f9269b181e4a3745c5d57a03b6e_640x640

Başka bir takipçisi de, "Vedat ve benzeri etki ajanları işlerini sabırla, yıllara yayarak yaparlar. Üst Akıl, bu yöntemleri kullanarak memleketimizi içten yıpratmaktadır, vatandaşlarımız bu gerçeği görmeli" yorumunu yaptı. Milor ise, "Akıl hastaları için adres burası değil" yanıtnı verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Çok efendi birisi olarak görülüyor ama demek ki görsellere aldanmamak gerekli miş
hemen bir avukata gidip dava açsın... hep ünlüler mi milleti dava edecek... tazminat kazanır en azından vedatın parasını yer :)
Türkiyede iktidarın yeni türettiği bir kelime ve bozuk beyin anlayışı var.ÜST AKIL....Yani ırkçı ve milliyetçi değilsen üst akıl seni yönetiyordur.Adamın ne yaptığından ne yediğinden size ne.sen yapacaksan bir halt yap.yapamıyoyorsun ama eleştiri dozun sınırsız halde.
@turknecat otu b..u hükümete mal etmeye çalışan cahil chp'lileri de biliyoruz. seçimden önce : 1 oy chp'ye 1 oy hdp'ye, seçimden sonra : böldüler ayrıştırdılar bıdıbıdı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler