Volkan Demirel, Arda Turan, Burak Yılmaz, Emre Belözoğlu'nun fotoğrafı sosyal medyayı salladı

Fenerbahçeli Volkan Demirel, Barcelona'nın sözleşmeli oyuncusu Arda Turan, Beşiktaşlı Burak Yılmaz, Fenerbahçe'ye imza atmak için gün sayan Emre Belözoğlu ve Fenerbahçeli basketbolcu Melih Mahmutoğlu tatilde bir araya geldi. Çekilen bu fotoğraf sosyal medyayı salladı.

Volkan Demirel, Arda Turan, Burak Yılmaz, Emre Belözoğlu'nun fotoğrafı sosyal medyayı salladı

Futbolcular Volkan Demirel, Emre Belözoğlu, Arda Turan ve Burak Yılmaz'ın yanı sıra basketbolcu Melih Mahmutoğlu tatilde bir araya geldi.

Beraber tatil yapan futbolcular ayak tenisi oynadı. Arda ile Burak, Emre ile Volkan'ı mağlup etti.

Daha sonra futbolcular sosyal medya hesaplarından 'Enler Kulübü' paylaşımıyla bir fotoğraf paylaştı. Arda Turan'ın fiziği sosyal medyada yoğun şekilde eleştirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Sporcunun yüz karaları volkan,arda,emrenin meymenetsiz suratlarını yazın bari gözümüze sokmayın çok merak etmiyoruz.
Kardeşim futbol için kendini böyle o kötü bu iyi falan diye parçalama. Adamlar parasını kazanıp kral gibi yaşıyor. Futbola bu kadar kendini kaptırma, boş yere kendini yorma. Bu sistemde millet parayı götürüyor biz de boşuna kendimizi yırtıyoruz. Futbol boş iştir, futbolcu eşek gibi alınıp satılır, bugün fener de olan yarın gs de olur. Neyse uzatmayayım ama futbol gerçekten boş iş, para kaptırmadan keyfine izle, geç.
ne olmuş yani illa herkes düşman mı olsun bırakın bu kutuplaşma alışkanlığınızi
sahada reyting uğruna birbirinizi yersiniz milleti birbirine düşürürsünüz sonra hep beraber havuz deniz kum güneş ????????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler