Xiaomi’nin yüzü Redmi Note 8 ile güldü!

Xiaomi markası altında faaliyetlerini sürdüren Redmi, Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro ile büyük bir başarıya imzasını attı. Android’li akıllı telefonlar Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro, çok kısa bir sürede 10 milyon satış barajını geçerek Xiaomi’nin yüzünü güldürmeyi başardı.

Xiaomi’nin yüzü Redmi Note 8 ile güldü!

Xiaomi Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro özellikle ülkemiz gibi pazarlarda pek bir revaçta. Son zamanlarda yeni bir akıllı telefon almak isteyen kullanıcılar, yükselen akıllı telefon fiyatlarından da etkilenerek Redmi’nin Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro gibi akıllı telefonlarını tercih eder oldu. Bu tercihinden hiç kimse de şikayetçi değil. Zira Redmi Note 8 serisi akıllı telefon kullanıcıların birçoğu akıllı telefonlarından oldukça memnun.Xiaomi’nin bugün yayınladığı bir görsele bakılırsa memnuniyet şirketin satışlarına da yansımış gibi.

XİAOMİ REDMİ NOTE 8 VE REDMİ NOTE 8 PRO’DAN BÜYÜK BAŞARI

Redmi Note 8 ve Note 8 Pro, Xiaomi’nin verdiği bilgilere göre toplam 10 milyon satış barajını geçti. Böylece büyük bir başarı yakalayan modeller, Xiaomi’nin de yüzünü güldürdü. 2019’un son döneminde gerçek anlamda piyasaya çıkan Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro, anlaşılan o ki büyük bir talep ile karşı karşıya.

Picture1

REDMİ NOTE 8 VE REDMİ NOTE 8 PRO’NUN BAŞARISI XİAOMİ’Yİ MUTLU ETTİ

Redmi Note 8 Pro ve Redmi Note 8’in özellikle ön plana çıkan fiyat performans dengesi kullanıcıları kendisine çekiyor. Zaman zaman ciddi indirimlerle de kullanıcıların tercihi olan akıllı telefon modelleri, 2020 yılı boyunca da Xiaomi’nin yüzünü pek çok kez güldürecek gibi. Kim bilir, belki yakında 20 milyon barajını geçtiği haberlerini alırız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler