MAGAZİN

Yasak Elma'da Hasan Ali, Ender ve Yıldız öldü mü? Yasak Elma 110. son bölümüyle sezon finali yaptı!

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma, 110. son bölümüyle sezon finali yaptı. Yasak Elma'da Ender, Kaya'ya büyük bir sürpriz yaparak evlenme teklif etti. Final sahnesinde ise Ender ve Yıldız, Hasan Ali'nin karşısına çıkarak hesap sordu. Ancak Hasan Ali, Ender ve Yıldız'ın bulunduğu köşkte büyük bir patlama yaşandı. Yasak Elma'da Hasan Ali, Ender ve Yıldız'e ne olduğu ise yeni sezonda ortaya çıkacak.

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı Yasak Elma dizisi 110. yeni bölümüyle 10 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana geldi. Eylül ayına kadar ekrana ara veren Yasak Elma'nın sezon finali bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı.

ENDER'DEN EVLİLİK TEKLİFİ!

Yasak Elma'da Ender, Kaya'ya romantik bir sürpriz hazırladı. Ender herkesi şaşırtarak Kaya'ya evlilik teklifi yaptı.

Kaya ise bu teklifi kabul etti.

ender1

YASAK ELMA FİNALİNDE BOMBA ŞOKU!

Yasak Elma'nın sezon finali bölümü son sahnesinde ise Hasan Ali'nin evinde bomba patladı. Hasan Ali, Ender ve Yıldız'ın da bulunduğu evde yaşanan patlamada ne olacağı ise yeni sezonda ortaya çıkacak.

yasakelma1

YASAK ELMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Yasak Elma_109 (5) (1)
Yasak Elma'nın son bölümünde Şahika’nın ölümü herkesi şoke ederken, bundan en çok etkilenen kişi Kaya’dır.

Yasak Elma_109 (6) (1)

Ender, Kaya’ya destek olmak için tüm geçmiş hesaplaşmalarını bırakarak onun yanında olur. Hasan Ali ise Şahika’nın ölümünü hisseleri almak için fırsat bilir ve harekete geçer. Ender ve Yıldız’ın birlik olma vakti gelmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
BİRDAHA HİÇ DEVAM EDEMEZ İNŞALLAH. DÜNYANIN EN SAÇMA VE SAPIK DİZİSİ. OYUNCULAR DESEN REZALET.
görüp görebileceğiniz en saçma dizi ama nasıl olıyorda hala ekranda entresan . kadınların sadece cinsel bir obje olarak gösterildiği ve mevki makam zenginlik sahibi erkeklerin kıcaklarından inmediklerini , günümüzün cahil kızlarına kolay yoldan zengin olmayı zengin bir erkeğin yatağından geçtiğini açık açık anlatan sapkın dizisi
hep ayni senaryo biktik artik bomba ne olacakki iki hasta bitti yeni erkeklere
Geri Dön