Yeni iPhone modelleri böyle görünecek

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Apple, şu aralar yeni iPhone modellerine yoğunlaşmış durumda. Eğer büyük bir aksilik olmazsa Cupertino merkezli şirket önümüzdeki Eylül ayında gerçekleştireceği özel etkinlikle 3 yeni iPhone modelini tanıtacak.

Yeni iPhone modelleri böyle görünecek

Şimdiye kadar 3 yeni iPhone modeli hakkında pek çok iddia ortaya atıldı. Genel olarak bakıldığında tüm iddialarda ortak olan kavram iPhone 11 ve 11 Max modelinde 3, iPhone 11R modelinde ise çift ana kamera olacağıydı. Yani artık bu iddiaya kesin gözüyle bakabiliriz. Ayrıca üç yeni iPhone modelinde de ana kamera modülleri kare şeklinde konumlandırılacak.

Keza şimdiye kadar sızdırılan pek çok görüntüde aynı şekille karşılaştık. Geçtiğimiz gün sızdırılan bir videoda da durum pek farklı değil.

Videoda 3 yeni iPhone modelinin maketleri görünüyor. İddialara göre bu maketler tasarım açısından orijinaller ile birebir aynı. Zaten iPhone11, 11 Max ve 11R modelleri tasarım açısından mevcut
iPhone modellerinden çok farklı olmayacak.

Az önce de belirttiğimiz üzere tek fark arka yüzdeki kamera kurulumunda ortaya çıkacak.

Dilerseniz bahse konu videoya buradan göz atabilirsiniz

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
IPONE Türkiyede Neden Yüksek Fiyatla satış yapıyor cevabı iktidar partisinin kimbilir hangi yandaşına Ya da hangi kirli pazarlıkla Ipone Türkiyede Yüksek astronomik rakamla satış yapıyor anlamıyorum komşularda 700 usd ülkemizde de 12 000 lira hatta komşulardan almasınlar diye 150 lira önce 500 liraya sonra da üç kat artıralarak 1500 liraya çıkardılar yurtdışından almasınlar diye bu memleketin her ferdini soyuyor iktidar malesef eeeyyyy iktidar ne yapacağız arkadaş bir telefonu bile çok gören bir iktidar asla yaşamamalı hainsiniz siz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler