Fenerbahçeli taraftarları kızdıran görüntü!

Fenerbahçe'nin Fransız stoperi Adil Rami'nin Antalyaspor yenilgisi sonrası yeni sevgilisi Hofit Golan ile eğlendiği görüntüler Fenerbahçeli taraftarları kızdırdı. Rami gelen tepkiler üzerine videoyu kaldırmak zorunda kaldı.

Fenerbahçe'nin Fransız savunmacısı Adil Rami'nin 1-0'lık Antalyaspor yenilgisi sonrası İsrailli model Hofit Golan ile eğlendiği görüntüler sosyal medyada tartışma yarattı.

Taraftarlar tarafından yoğun tepki alan Rami, daha sonra bu videoyu hesabından kaldırmak zorunda kaldı.

HOFIT GOLAN KİMDİR?
İsrail doğumlu olan Hofit Golan, babasının işi nedeniyle yıllar önce ailesiyle Kanada’ya taşındı. Ailesiyle birlikte Kanada’ya taşındığı ilk yıllarda kendini bulunduğu ortama yabancı hisseden Golan, 14 yaşında dansa ilgi duymaya başladı. Daha sonra katıldığı ve TV’de yayınlanan bir dans şovuyla dikkat çekti. Bu sayede Madonna, Janet Jackson gibi ünlülerle tanışma fırsatı bulan Golan, böylece kariyerini de yavaş yavaş oluşturmaya başladı. 20 yaşına geldiğinde Miami’ye taşınan Hofit Golan, Fashion TV için çalışmaya başladı. Ondan sonra da tasarımcılığa yöneldi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Adam futbol oynamaya gelmemişki alem yapmaya gelmiş comollinin aldıgı futbolcu bu kadar olur
yengemizde maşallah taş taş
doğruFENERBAHÇE yenilinve sen ben onlar hiç eylenmiyoruz hayata küsüyoruz ne kadar aptalca yorumlar var hayret diycem ama şaşırmıyorum nile
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler