Mynet Trend

         

Yenidoğan bebeklerine sadece çiğ sebze verdiler! Sonuç ise korkunç

Yenidoğan bebeklerine sadece çiğ sebze verdiler! Sonuç ise korkunç

Vegan anne-baba, çocuklarını sadece çiğ meyve ve sebzeyle besledi. 18 aylıkken sadece 7 kilogram gelen bebek, yetersiz beslenme nedeniyle hayatını kaybetti. Anne ve baba hakim karşısına çıkacak.

ABD'nin Florida eyaletinde korkunç bir olay meydana geldi. Vegan ebeveynler Ryan and Sheila O'Leary, 18 aylık bebeklerini sadece çiğ sebze ve meyvelerle besleyerek ölümüne sebep oldu.

KASITSIZ CİNAYET SUÇUYLA YARGILANIYORLAR

35 yaşındaki Sheila O’Leary ve 30 yaşındaki Ryan O’Leary, kasıtsız cinayet suçuyla yargılanıyor. O'Leary çiftinin 18 aylık bebeğinin sadece 7 kilo olduğu bildirildi. Polis ekipleri, anne Sheila O'Leary'nin 27 Eylül tarihinde 911'i aradığını, bebeklerinin nefes almadığını ve soğuk olduğunu, kocasının bebeği hayata döndürmeye çalıştığını bildirdiğini söyledi.

SADECE ÇİĞ SEBZE ve MEYVEYLE BESLENİYORLAR

Anne Sheila O'Leary, dört çocuklu ailenin vegan olduğunu, çiğ sebze ve meyve ile beslendiklerini, mango, avokado ve muz ile beslendiklerini söyledi. Bebeğin son bir haftadır katı gıda tüketmediği, sadece anne sütü ile beslendiği açıklandı.

BEBEK YETERSİZ BESLENMEDEN HAYATINI KAYBETTİ

6 Kasım tarihinde çocuğun yetersiz beslenmeden öldüğü belirlendi. Anne ve baba, inceleme sonuçları kesinleştiğinde polise teslim oldu. Kefalet bedeli olarak 250 bin dolar belirlendi. Ryan and Sheila O'Leary, 9 Aralık tarihinde hakim karşısına çıkacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Sebze ve meyve nsl yetersiz kalıyor anlamadım
Anlayamazsın . Biraz et ye
sadece et yasak değil süt peynir vs hepsini yemiyorlar sadece sebze ve özellikle bebeklerin çok ihtiyacı var
veganlık insan biyolojisine aykırı.
allahim akil ver dicem de senden yoksunlar akil nasil olsunki ....
Geri Dön