Yerli otomobilden Toyota'ya yanıt

Tanıtımı dün yapılan yerli otomobile, Twitter sayfasından 'hoş geldin' mesajı yayınlayan Toyota'ya, Türkiye'nin Otomobili sayfasından yanıt geldi.

Toyota Türkiye dün tanıtılan yerli otomobille ilgili "Bu yolda emeği geçenlere teşekkürler. Türkiye'nin otomobili aramıza hoş geldin" yazılı bir mesaj yayınladı.

Türkiye'nin Otomobil'i Twitter sayfası da yayınladığı mesajla Toyota'ya yanıt verdi ve "Teşekkürler. Hoş buldum. Hazırlanıyorum. 2022'de oradayım" dedi.

asdfgdsgsdf


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
NASILDA ÖRTPAS ETTİLLER GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİLER UNUTTURDULAR ASGARİÜCRETİ UYUYAN MİLLETLER KÖLE OLARAK UYANIR ....!!!!
Şu an da bu arabanın üretilmesi ABD ve Avrupada dikkatle izleniyor. Çünkü farkındalar Türkiye nin hedefinin ne kadar büyük olduğunun. Fakat iç siyasetimizin kendini geliştiremeyen kısır muhalefeti hala kum havuzunda masallar anlatmakla meşgül. Elin gavuru bile bu ülkenin potansiyelinin ileri yürüyüşünün farkındayken muhalif partinin bu inadı ve hazımsızlığı nedir?
KARDEŞ BİZDE HALA %40 MAL OLDUKÇA İŞİMİZ ZOR. ÇÜNKÜ SALAĞMIZ ÇOK DOLAP BEYGİRİMİZ ÇOK ADAM HER SEÇİME YAKIN YA. SAVAŞ TEZGAHI YAPIYOR YADA AKDENİZDE DOĞAL GAZ BULDUK DİYE UYUTUYOOR. VE MAALESEF UYUYANIMIZ FAZLA AL İŞTE FABRİKA VARMI. YOK MAKİNA LAR NEREDE ODA YOK AMA ARABA HAZIR VAY ARKADAŞ BİR ZAMANLAR DEMİREL MEYDANLARDA 1 EV 1 ARABA SİZE 2. ANAHTAR VERECEM DİYEREK SEÇİMDE 1 İNCİ PARTİ ÇIKMIŞTI AHADA O. MALLAR VE ÇOCUKLARI BUNLARA OY VERİYOR İŞİMİZ ALLAH'A KALDI
Yerli oto üretilsin ülke ekonomisi kalkınsın o zaman asgari ücret artar. biraz ileri görüşlü olun bugünün planını yapmayın. eldeki imkânlarla bu kadar
bu işin seçim malzemesi olduğu kesinleşti.. hep aynı teraneyi yapıyorlar 1-2 kopya cıkartırlar piyasaya sonra kimse arabayı hatırlamaz.. inmeyen uçak gibi olur.
Buda ikinci bir Fadıl Akgündüz olayına benziyor. Fadıl da imza adlı arabayı tanıtmıştı. hâlâ imzayı bekliyor millet.
çok güzel ya
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler