Yılda 300 bin dolar kazanıyor! Yaptığı işi duyunca ağzınız açık kalacak

Miami'de yaşayan 26 yaşındaki Brezilyalı model Natalia Garibotto, Instagram'dan bronz vücudunun fotoğraflarını paylaşarak yılda 300 bin dolardan fazla para kazanıyor.

1,3 milyon takipçiye sahip Brezilyalı model Natalia Garibotto, sadece fotoğraf çekerek kazandığı paranın yanı sıra her gün takipçilerinden yüzlerce evlenme teklifi alıyor. Brezilyalı model Instagram hesabına gelen özel mesajların şoke edici olduğunu söyledi: "Sadece birlikte bir yemek yemek ya da sadece Dubai'ye birlikte uçmak için 50 bin 100 bin dolar teklif eden erkekler bile var."

HAYRANLARI BANYO SUYUNU DA SATMASINI İSTİYOR

Garibotto, hayranlarının sürekli yanına yaklaşıp kendisinden banyoda kullandığı sudan satmasını istediğini söyledi. Hem kadın hem de erkek takipçilerinin kendisini örnek aldığını söyleyen Garibotto, takipçilerinin her hafta spora gidip daha güzel bir vücuda sahip olmak için çabaladıklarını görmenin kendisini mutlu ettiğini açıkladı.

HER GÜN 3 SAAT SPOR YAPIYOR

İki yıl önce sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ile para kazanmaya başladığını söyleyen Garibotto, şu an fotoğraf başına 5 bin dolar kadar para kazandığını söyledi. Garibotto'ya göre, mutlu olmak isteyen insanın kendisini ile barışık olması ve vücuduna gereken özeni göstermesi gerekiyor. Garibotto, her gün üç saatini spor salonunda harcıyor ve vücudunun mükemmel bir tonda olması için güneşlenmeyi ihmal etmiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
kasap işte et satıyor
genclik ve guzellik geçici.simdi hayat sana guzel iki foto gelsin paraciklar moruklayinca buruşuk vücut nasılsa para etmeyeck ..
ne özelliği var aklı eveler bukadar para teklif ediyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler