Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Zaferin Rengi' filminin fragmanı paylaşıldı! Vizyon tarihi için geri sayım başladı... Hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı

  Yönetmenliği ve yapımcılığını Abdullah Oğuz'un üstlendiği 'Zaferin Rengi' filmi için geri sayım başladı. 16 Şubat'ta vizyona girmesi beklenen filmin tanıtımı paylaşıldı. Vizyon için geri sayım başlamışken filmin tanıtımı hayranlarını heyecanlandırdı.

  Oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Gülper Özdemir, Nejat İşler, Timuçin Esen, Yiğit Özşener, Gonca Vuslateri ve Birce Akalay gibi isimlerin yer aldığı 'Zaferin Rengi' filminin tanıtımı paylaşıldı. Filmin resmi X hesabından “Vatan bir bütündür, parçalanamaz! Bir liderin dehası… Sahalarda yükselen umut… Bir milletin dirilişi… Futbol onlara futboldan fazlası..." notuyla paylaşılan fragman beğeni topladı.

  ZAFERİN RENGİ FİLMİNİN KONUSU

  1

  Zaferin Rengi, 1919 yılında İstanbul'u işgal eden düşman kuvvetlerine karşı örgütlenen insanların Anadolu'da başlattıkları direnişi, Cumhuriyet tarihinin en önemli spor başarılarından olan General Harington Kupası efsanesinin etrafında anlatıyor. Filmin senaryosunda ise Abdullah Oğuz ve Evren Oğuz imzası bulunuyor.


  youtube


  En Çok Aranan Haberler