MAGAZİN

Zayıflama uğruna az daha canından olan Seren Serengil, günler sonra ortaya çıktı

Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil, önceki gün ve dün canlı yayına katılmamıştı. Ünlü sunucu günler sonra ortaya çıktı. Seren Serengil, Instagram hesabında yaptığı paylaşımla son durumunu aktardı.

Zayıflama uğruna az daha canından olan Seren Serengil, günler sonra ortaya çıktı

Hafta başında programda yer almayan Seren Serengil, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Seren Serengil, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla sağlık durumu hakkında bilgilendirme yaptı.

'DOKTOR KONTROLÜNE GİTTİM'

Serengil, yaptığı açıklamada; "Sevgili izleyicilerim, sevenlerim takipçilerim, Pazartesi ve Salı günü tetkiklerim ve doktor kontrollerim devam edeceğinden yayında olamayacağım. Arkadaşlarım en iyi şekilde idare edeceklerdir. Çarşamba günü kavuşmak dileğiyle." şeklinde konuştu.

Ekran Alıntısı

Bugünkü canlı yayına katılan Seren Serengil'in son görüntüsü de ortaya çıktı.

Seren Serengil'in sevenleri, "Seni çok iyi gördük" ve "Lütfen kendine iyi bak" yorumlarında bulundular.

Zayıflık uğruna 2016 yılında geçirdiği mide ameliyatından sonra hızla kilo vermeye başlayan ve 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, Dumping Sendromu hastalığına yakalanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Bu kadının sevenleri mi varmış?
egolarından hayatından kocalarından nefret ediyoruz artık !!!!
biz bu kızla ne yapıcaz. kilo alirdert olur. zayıflar dert olur. yani güzel olmak için sağlığını neden hiçe sayar ki insan. insanlar bu beğensin diye bu kadar zorlaminin ne anlamı varki. güzelsin ışte. kiloluykende güzeldiki zaten. önemli olan sağlık. sağlığın olduğu sürece herkes yanındadır. allah korusun bi yatağa mahkum olsan bu güzellikte hiç kimseyi yanında bulamazsın senden kaçarlar selam bile vermezler. Bi tek annen üzülür... yazık değil mi bu bedenine verdiğin zarar. sırf 60 cm belin olacak diye. zaten güzelsin daha daha daha fazlaya ne gerek var.
Geri Dön