İçerde'ye ağır eleştiri: Artık dışarı çıkarım...

İçerde'ye ağır eleştiri: Artık dışarı çıkarım...

Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen İçerde'nin son bölümünde Yusuf Müdür'ün Celal tarafından öldürülmesi ve ölüm sahnesi eleştiri oklarına hedef oldu.

Son güncelleme: 18 Mayıs 2017 12:24

Ünlü TV eleştirmeni Mesut Yar, Yusuf Müdür'ün ölüm sahnesini eleştirdi. Yar; 'ölüm sahnesi İçerde gibi kült dizi olmaya aday bir işi birkaç çıta aşağıya çekti. Göğüse alınan üç kurşunla (bu arada operasyona çelik yelek olmadan gitmek de ilginç) üçyüz metre yürüyenilen Yusuf Müdür tam ölümsüzler kadrosuna girecekkken direkken döndü...' dedi.


Ayrıca Mesut Yar, Sarp'ın Yusuf Müdür'ün katil zanlısı olarak içeri alınması durumunda diziyi bir daha izlemeyeceğini de söyledi.

İşte Posta Gazatesi yazarı Mesut Yar'ın bügünkü köşesinde 'Ama bunu yapmayın' ara başlıklı 'İçerde' yazısı;

İçerde'de (Show TV) Yusuf Müdür'ün ölümü biraz sürpriz oldu. Açıkçası ben onu herkesin sahibi olan Celal'in adamı olarak düşünmüştüm. Yanılmışım...

Ancak ölüm sahnesi İçerde gibi kült dizi olmaya aday bir işi birkaç çıta aşağıya çekti. Göğüse alınan üç kurşunla (bu arada operasyona çelik yelek olmadan gitmek de ilginç) üçyüz metre yürüyebilen Yusuf Müdür tam ölümsüzler kadrosuna girecekken direkten döndü...

Ha, adamımız olmadan dizi hangi hatta girecek bilemiyorum ama bütün dünyanın polis olduğunu bildiği Sarp'ı Organize Şube katil zanlısı diye içeri alırlarsa ben dışarı çıkarım arkadaş!


diğer haberler

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir