Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  +18 Mortal Kombat filminden ilk fragman geldi

  Uzun zamandır merakla beklenen James Wan’ın yapımcı koltuğunda oturduğu ve 9 Nisan’da vizyona girecek yeni Mortal Kombat filminden ilk fragman yayında.

  +18 Mortal Kombat filminden ilk fragman geldi

  James Wan’ın yapımcısı olduğu +18 uyarısıyla vizyona girecek olan yeni Mortal Kombat uyarlamasından ilk fragman yayınlandı.

  MORTAL KOMBAT FİLMLERİ HAKKINDA

  İlk olarak 1995 yılında beyaz perdeye uyarlanan Mortal Kombat’ın bu güncellenmiş versiyonunun yönetmenliğini ilk uzun metraj tecrübesini yaşayacak Simon McQuoid üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Lewis Tan, Hiroyuki Sanada, Ludi Lin, Joe Taslim, Jessica McNamee, Mehcad Brooks, Chin Han, Josh Lawson, Max Huang ve Tadanobu Asano gibi isimlerin yer aldığı filmde oyun serisinin popüler karakterlerinden Liu Kang, Kano, Sub-Zero, Sonya Blade, Jax Briggs ve Kung Lao karşımıza çıkacak karakterlerden sadece bazıları.

  Vizyon tarihiyle birlikte aynı zamanda HBO Max‘te yayınlayacak film, ABD’de 16 Nisan’da Türkiye’de ise 9 Nisan’da vizyona girecek. Oyunun bildiğimiz klasik hikayesine nasıl yeni dokunuşlar yapacağını merak ettiğimiz filmin fragmanı hemen aşağıda.


  Express

  En Çok Aranan Haberler