HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Abdül Aziz Gürbüz kimdir, kaç yaşında? Abdül Aziz Gürbüz nereli?

Hayatını matematiğe adayan Abdül Aziz Gürbüz, 1994’te doğdu. 2016’da 19 Mayıs Üniversitesi’nden mezun olan Abdül Aziz Gürbüz, öğrencilerinin şifreli matematikle tanışmasını ve kolay öğrenme metotlarını bilerek, teknoloji ve eğitimi bir araya getirdi.

Abdül Aziz Gürbüz kimdir, kaç yaşında? Abdül Aziz Gürbüz nereli?

Öğretmenlik mesleğini severek yapan Abdül Aziz Gürbüz, matematikteki gelişmeleri takip ederek, Türkiye’deki geleneksel eğitim anlayışının dışına çıktı. Öğrencilerine şifreli matematik alanında onları başarıya götürecek metotlar öğreten Gürbüz, şifreli geometri ve matematik konu başlıklarını öğrenmelerini sağlarken, dersleri ücretsiz bir şekilde Youtube kanalında da vermeye devam etti.

Akıcı anlatım, akılda kalıcı matematik formülleri ve problem çözme yeteneğini geliştirici pratik yollar, matematikteki birbirine bağlı sayıların şifreli yönlendirmeleriyle, bir problemi sadece bakarak akıldan çözebilecekleri kadar hızlı bir ilerleme imkanıyla sundu. Gürbüz, matematik öğretmeni olarak, öğrencilerine tüm sınav türlerine göre matematik kitabı ve soru bankası da hazırlayarak, kolay öğrenme yöntemlerini her alanda sağlamıştır.

Abdül Aziz Gürbüz’e göre matematik ve geometri yaşam pratikleri ve öğrencilerin günlük alışkanlıklarına yönelik anlatılarla kolay öğretilir. Şifreli anlatım sayesinde, formüller ve problem güzergahları daha hızlı öğrenilebilecek şekilde akıcı bir anlatıma sahiptir. Problem çözmek için soruyu anlamak gerektiği gibi formülleri de bilmek gerekir. Ancak ezberlenen formüller, öğrencinin kendinden emin olmamasını ve yanlış yapmasını sağlar. Bu nedenle ezber yerine sindirerek ve yaşam pratikleri üzerinden örnekler vererek anlatmak her zaman en doğru olandır.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler