MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ablası tahliye edilmişti... Bahar Candan'ın cezaevinde olmadığı ortaya çıktı! Nihal Candan kardeşini ziyarete gitti

Dolandırıcılık çetesine üye olduğu iddiasıyla Kasım 2023'te tutuklanan Nihal Candan'ın aynı suçtan tutuklanan kardeşi Bahar Candan'ın, tutuklu kaldığı cezaevinde kendini yaralayarak hastaneye yatırıldığı iddia edilmişti. Bahar Candan'ın cezaevinde olmadığı ortaya çıktı. Nihal Candan kardeşini ziyarete gitti.

Ablası tahliye edilmişti... Bahar Candan'ın cezaevinde olmadığı ortaya çıktı! Nihal Candan kardeşini ziyarete gitti

Nihal ve Bahar Candan kardeşler lüks yaşamlarını sosyal medyada sergilemeleriyle tanınıyordu. Geçen yıl fenomenlere düzenlenen operasyonlara iki kardeş de dahil edilmişti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Ucuz otomobil vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandıran bir şebeke ile birlikte hareket ettikleri iddia edilen Candan kardeşler 14 Kasım 2023'te gözaltına alındı, 16 Kasım'da da tutuklandı.

Nihal ve Bahar Candan kardeşler soruşturmasında adı geçen dolandırıcılık çetesi lideri hakkında karar

İki kardeş Silivri'deki Marmara Cezaevi'ne konuldu. Nihal Candan, tutuklanmasını protesto etmek için cezaevinde yemek yememeye başladı.

TAHLİYE OLDU

Bir süre sonra yeme alışkanlığı bozulan Nihal Candan 'anoreksiya nevroza' adı verilen hastalığa yakalandı.'Yemek yememe hastalığı' olarak da bilinen bu rahatsızlık nedeniyle 37 kiloya kadar düşen Nihal Candan, geçtiğimiz haftalarda tahliye edildi.

HASTANEDE KALIYOR

Gündemden düşmeyen iki kardeşten halen cezaevinde olan Bahar Candan’ın ise Silivri'de kaldığı cezaevinde kendini yaralayarak zarar verdiği iddia edilmişti. Hastaneye kaldırıldığı belirtilen Candan’ın nerede olduğu bilinmiyordu.

nihal 1

Ablası Nihal Candan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kardeşini kaldığı Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ziyaret ettiğini duyurdu.

nihal 2

“GERİ SAYIM BAŞLADI"

Candan bir sonraki paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı: Burası senin evin değil bir tanem. Az kaldı evine, ailene kavuşacaksın. Canım kardeşim, güçlü kardeşim. Dayanmak zorundayız ikimizde.

En Çok Aranan Haberler