Nihal Candan Haberleri Ve Son Dakika Nihal Candan Haberleri

Nihal Candan Haberleri Ve Son Dakika Nihal Candan Haberleri

15 Haziran 1995 doğumlu Gülnihal Candan ya da ünlü olduğu ismiyle Nihal Candan, ilk orta ve lise eğitiminin tamamladıktan sonra İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Bu Tarz Benim yarışması ile ünlenen Candan yanı yarışmaya katılan bir de Bahar Candan adlı bir kız kardeşi vardır. Bu Tarz Benim yarışması ile dikkatleri üstüne çeken Nihal Candan 7 Şubat 2016’da başlayan Survivor 2016 yarışmasına da gönüllüler takımından dahil oldu.

Nihal Candan Haberleri

37 kiloya düşünce tahliye edildi! 20 kilo alıp estetik yaptıran Nihal Candan isyan etti

Anoreksiya olduğu için 37 kiloya düşen ve tahliye edilen Nihal Candan Nişantaşı'nda yine görüntülendi. Cezaevinden çıktıktan sonra 10 günde 20 kilo alan Candan'ın yüzündeki değişim de gözden kaçmadı. Fenomen hakkındaki eleştirilere isyan etti.

Kulis 16-05-2024 07:57

Candan kardeşler iddianamesinde çarpıcı detaylar! O toplantıyı anlattı: 'Nihal Candan'a saygı gösteriyorlardı'

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler, dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla tutuklanmışlardı. Candan kardeşlerle ilgili Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianame çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Şüpheli Hacı İsrafil Sağlam iddianamede yer verilen ifadesinde, "Örgütün üst yönetimindeki herkes iştirak ediyordu. Toplantıların ikisinde Nihal Candan'ı gördüm. Diğer şahıslar Nihal Candan'a saygı gösteriyor ve mesafeli davranıyordu." dedi.

Haber 14-05-2024 20:18

Biri dışarıda biri içeride... Bahar Candan ve Nihal Candan'ın soruşturması tamamlandı! İstenen cezalar belli oldu

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla cezaevine gönderilmişti. Geçtiğimiz günlerde Nihal Candan yeme bozukluğu hastalığına yakalandığı için tahliye edilmişti. Biri dışarıda biri içeride olan Candan kardeşlerin soruşturması tamamlandı ve istenen cezalar belli oldu.

Magazin 14-05-2024 16:13

Nihal Candan koğuş arkadaşı Seçil Erzan hakkında bomba bir itirafta bulundu! Ölüm korkusu, panik hali...

Kara para aklama suçlaması ile kardeşi Bahar Candan ile tutuklanan Nihal Candan, 37 kiloya kadar düşünce tahliye edilmişti. Sürekli röportaj veren Candan son olarak koğuş arkadaşı Seçil Erzan hakkında bomba bir iddiada bulundu. Candan, Seçil Erzan'ı koğuşunda istemediğini anlatarak bakın ne dedi.

Kulis 13-05-2024 12:14

Nihal Candan

Nihal Candan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Nihal Candan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Soruşturmada yeni gelişme! O isim itirafçı oldu: 'Bahar ve Nihal Candan...'

'Suç örgütüne üye olma' iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra tutuklanan ve geçtiğimiz günlerde cezaevinde anoreksiyaya yakalanarak 37 kiloya kadar düşünce serbest kalan Nihal Candan’ın yer aldığı soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Çete lideri olduğu iddia edilen polislik mesleğinden ihraç edilen Onur Apaydın, Cumhuriyet Başsavcılığı ve mahkemeye etkin pişmanlık içeren dilekçesini sundu.

Magazin 12-05-2024 21:06

37 kiloya düşmesi sebebiyle tahliye edilmişti! Nihal Candan Nişantaşı'nda ortaya çıktı! O görüntüler olay oldu

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından haklarında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan cezaevinde anoreksiya'ya yakalanarak 37 kiloya kadar düşünce tahliye edilmişti. Nihal Candan'ın bu tahliyesi tartışmalara sebep olurken Candan Nişantaşı'nda ortaya çıktı. O görüntüler olay oldu...

Magazin 10-05-2024 07:34

37 kiloya düşünce tahliye edilmişti... Yine yerinde duramadı! Nihal Candan hakkında bomba iddia

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından haklarında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan tahliye edilmişti. Yaklaşık 6 ay cezaevinde kalan Nihal Candan'ın tahliyesi tartışmalara yol açmıştı. Sağlık sorunları yüzünden tahliye edildikten sonra kuaföre giden Candan'ın bu sefer de dudak dolgusu yaptırdığı ve kuaför kuaför gezdiği iddia edildi.

Magazin 07-05-2024 17:34

Dilan Polat mahkemenin kararı sonrası resmen çıldırdı! Cezaevinde intihara kalkıştı: Vücudunda kesikler var...

Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin açılan dava kapsamında mahkemenin ara kararı belli oldu. Aylardır manşetlerden düşmeyen Polat çiftinin tutukluluk hallerinin devamına karar verilmişti. Karara büyük tepki gösteren ve "ölmek istiyorum" diye bağıran Dilan Polat'ın intihara kalkıştığı ortaya çıktı. Bir diğer tutuklu sosyal medya fenomeni Nihal Candan'ın geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları nedeniyle tahliye edildiği biliniyor.

Haber 03-05-2024 09:51

Nihal Candan'dan sonra Dilan Polat da tahliye mi olacak? Kolları, yüzü, her yeri kesik kendini öldürmeye çalışıyor

Nihal Candan 37 kiloya düşmesinin ardından tahliye edilmişti. Candan'ın tahliyesi sosyal medyayı ikiye bölerken Dilan Polat'ın da cezaevinde zor günler geçirdiği iddia edildi. Arkadaşının iddiaları sonrası "Nihal Candan'a mı özendi?" yorumları geldi.

Magazin 02-05-2024 11:24

Nihal Candan cezaevi günlerini anlattı! 37 kiloya düştüğü söylenmişti gerçeği açıkladı! Seçil Erzan ve Dilan Polat detayı dikkat çekti

Dolandırıcılık çetesine üye oldukları iddiasıyla tutuklanan Nihal-Bahar Candan kardeşlerden Nihal Candan cezaevinde anoreksiya (yiyememe) hastalığına yakalanınca 37 kiloya kadar düştüğü söylenmiş ve sağlık nedeniyle tahliye edilmişti. Evinde tedavisi devam eden Nihal Candan hasta yatağında yaşadıklarını anlattı. Nihal Candan'ın son hali herkesi şoke etti.

Magazin 01-05-2024 14:33

Muhabir, Nihal Candan'ı sokak sokak dolaştırıp herkese sordu! Fenomenin özel hayat açıklaması şaşırttı

Nihal Candan, anoreksiya teşhisiyle cezaevinden tahliye edildiğinden beri kanal kanal dolaşarak açıklamalarda bulunuyor. Candan son olarak Show Haber muhabiriyle dolaşarak günlerini anlattı. Muhabir vatandaşlara "Tanıyor musunuz?" diye tek tek sorarken Candan'ın sözlendiği söylenen eşine dair açıklaması şaşırttı.

Magazin 30-04-2024 14:43

Nihal Candan olayında yeni gelişme! Müşteki avukatları tahliye kararına itiraz etti

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından haklarında başlatılan soruşturma çerçevesinde tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan, sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz günlerde tahliye edilmişti. Davayı yakından takip eden isimlerden olan gazeteci Emrullah Erdinç, tahliye kararına müşteki avukatlarının itiraz ettiğini ve itirazın haklı bulunması durumunda Nihal Candan'ın yeniden cezaevine girebileceğini ifade etti.

Magazin 29-04-2024 22:43

Nihal Candan cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu! 37 kiloya düşen Candan'ın son hali

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından haklarında başlatılan soruşturma çerçevesinde tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan tahliye edilmişti. Candan cezaevinden çıktıktan sonra açıklamalarda bulundu. Psikolojik olarak zorlandığını ifade eden Candan, "İnsan en çok ailesini özlüyor. Benim ailemden bir parça yanımdaydı, o benim şansımdı" dedi. Öte yandan Candan'ın açıklamasından Seçil Erzan sürprizi ortaya çıktı.

Magazin 29-04-2024 07:54

Nihal Candan'ı tutuklanınca boşadı! Mehmet Faruk Çiçek başkasıyla sözlenmiş

5 buçuk aydır cezaevinde tutuklu bulunan Nihal Candan'ın 37 kiloya düşmesi ve anoreksiya hastalığına yakalanmasının ardından tahliye olması gündemden düşmüyor. Cezaevine girerken evli olan Candan'ı eşi tutuklanınca boşamış. Bomba iddia gündem oldu.

Magazin 28-04-2024 15:21

Nihal Candan 37 kiloya düşünce tahliye oldu! Annesi anlattı: Moral olsun diye kuaföre götürmüş

Nihal Candan cezaevinde yaşadığı psikolojik rahatsızlıklar dolayısıyla 37 kiloya düştü ve anoreksiya teşhisi sonrasında hakkında tahliye kararı verildi. Candan kardeşlerin annesi Umut Candan kızının son durumunu anlatarak kızını moral olsun diye kuaföre götürdüğünü söyledi.

Magazin 28-04-2024 07:30

Cezaevinde 37 kiloya düşen Nihal Candan tahliye edildi! Kendi imkanlarıyla evine gitti... Sinir krizi geçirdi

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından haklarında başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan hakkında tahliye kararı verildi. Anoreksiya'ya yakalanarak 37 kiloya kadar düşen Nihal Candan kendi imkanlarıyla evine gitti...

Magazin 27-04-2024 07:52

37 kiloya düşmüştü! Aylardır cezaevinde olan Nihal Candan için flaş tahliye kararı

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarıyla 5.5 ay önce tutuklanarak cezaevine gönderilen sosyal medya fenomeni Candan kardeşlerden Nihal Candan, cezaevinde 'anoreksiya'ya yakalanarak 37 kiloya kadar düştü. Durumunun kötüye gitmesi üzerine dün hastaneye kaldırılan Nihal Candan için tahliye kararı verildi.

Magazin 26-04-2024 12:44

Candan kardeşlerin annesi Umut Candan gözyaşları içinde kızlarını anlattı! 'Çok bitkin, çok kötü, konuşamıyor!' Nihal Candan'ın kocasına böyle seslendi

Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşler, geçtiğimiz yıl fenomenler soruşturmasına dahil edilmiş ve gözaltına alındıktan sonra tutuklanmıştı. Silivri Cezaevi'nde tutulan kardeşlerden Nihal Candan'ın protesto için yemek yemediği ve 'anoreksiya nevroza' isimli hastalığa yakalandığı ortaya çıktı. Candan kardeşlerin annesi Umut Candan kızlarının cezaevinde yaşadıklarını anlattı. Umut Candan gözyaşlarını tutamadı.

Magazin 26-04-2024 08:15

Candan kardeşler aylardır cezaevinde! Nihal Candan 37 kiloya düştü... Psikolojisi bozuk, 'Cennete gitmek istiyorum' diyor

14 Kasım 2023'te gözaltına alınan ve 16 Kasım'da da tutuklanan Candan kardeşler cezaevinde zor günler geçiriyor. Psikolojisi bozuk olan Nihal Candan yemek yemediği için 37 kiloya düştü. "Cennete gitmek istiyorum" diyen Candan'ın avukatı ise harekete geçti.

Magazin 25-04-2024 10:32

Nihal Candan ve Bahar Candan tutuklanmıştı! Soruşturmada yeni gelişme: 6 kişi daha yakalandı

Sosyal medya fenomeni Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, ucuza araç sattıklarını iddia ederek ‘Sazan sarmalı” yöntemiyle birçok kişiyi dolandıran çetenin üyesi oldukları iddiasıyla tutuklandı. Candan kardeşlerin soruşturmasına ilişkin yeni bir operasyon daha yapıldı. Yeni operasyonda örgütle bağlantısı olduğu iddia edilen Berk E. (21), Şahin B. (46), Barış V. (45), Ali K. (92), Ebu B.G. ve Ahmed Y.Ç. gözaltına alındı. İşte detaylar...

Haber 12-01-2024 09:59

Nihal ve Bahar Candan kardeşler soruşturmasında yeni gelişme! Eski sevgilisi... Çete lideri hakkında karar: Ceza yağdı

Ucuza araç sattıklarını söyleyerek vatandaşları ’sazan sarmalı’ yöntemiyle dolandıran ve güven kazanmak için mağdurlarla yaptıkları görüşmelere Bahar ve Nihal Candan kardeşleri de çağırdığı iddia edilen örgüt yöneticisi ve üyelerinin yargılandığı davada karar açıklandı. Örgüt lideri Eren Koç ile sosyal medya fenomeni Nihal Candan’ın eski sevgilisi Onur Apaydın’ın cezaları belli oldu.

Magazin 05-01-2024 09:46

Nihal Candan'ın sır gibi sakladığı eşinin eski karısı ortaya çıktı! Suriyeli iş kadınından olay iddia

Cezaevinde tutuklu bulunan Nihal Candan'ın 4 ay önce evlendiği ortaya çıkmıştı. Sır gibi saklanan evlilikte Mehmet Faruk Çiçek'in ailesinin nikahı duyurmak istemediği iddia edilmişti. Şimdi ise Mehmet Faruk Çiçek'in eski eşi Suriyeli iş kadını iddialarıyla dikkat çekti.

Magazin 01-12-2023 12:19

Görüntüler gündem olmuştu! Nihal Candan sır gibi saklıyordu, evliliğin sırrı çözüldü

Kara para aklama ve dolandırıcılık suçlarından gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşler tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Olay sonrasında Nihan Candan'ın evli olduğu ortaya çıkmıştı. Gündeme bomba gibi düşen evlilik ile ilgili olarak yeni detaylar gün yüzüne çıktı.

Magazin 28-11-2023 08:11

Şoke eden görüntüler! Bahar Candan'ın suç liderinden para alırken görüntüleri ortaya çıktı

Kara para aklama iddiasıyla tutuklanan Bahar ve Nihal Candan'ın örgütün gizli kasası oldukları yönünde iddialar da vardı. Show Haber'de çıkan görüntülerde Bahar Candan'ın bir kişiden para aldığı görülüyor.

Magazin 27-11-2023 07:17

Bahar ve Nihal Candan'ın annesi Umut Candan gözyaşları içinde isyan etti! Damadıyla ilgili açıklamaları gündem yarattı... Düğünde Kuran okunsun

Katıldıkları bir moda programı sayesinde kısa sürede fenomene dönüşen Nihal ve Bahar Candan kardeşler lüks yaşamları, sansasyonel açıklamalarıyla popülerliklerini her geçen gün arttırdı. Candan kardeşler, suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayın yankıları sürerken fenomen kardeşlerin annesi Umut Candan kameralar karşısına geçerek açıklamalarda bulundu.

Trend 25-11-2023 08:36

Nihal Candan'ın sır gibi sakladığı eşi sessizliğini bozdu! Aile geleneklerini gerekçe göstererek evliliği gizli tuttu! Genç adam sabah 5'te polisleri kapıda görünce şoke oldu

Tutuklanan Nihal Candan'ın 4 ay önce gizli saklı evlendiği ortaya çıkmıştı. Nihal Candan’ın kökü iki firmanın sahibi olduğu eşi Mehmet Faruk Çiçek avukatı aracılığıyla sessizliğini bozdu. Çiçek karısının yanında olduğunu vurgularken avukat müvekkilinin sabah 5'te polisleri görünce nasıl şoke olduğunu anlattı.

Magazin 23-11-2023 11:27

Tutuklanan Nihal Candan meğer dört ay önce evlenmiş! Nihal Candan'ın nikah görüntüleri ortaya çıktı

"Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama" suçlarından İstanbul'da gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler geçtiğimiz gün tutuklanmıştı. Tutuklandığını duyunca sinir krizi geçiren Nihal Candan evli çıktı.

Magazin 21-11-2023 10:58

Bahar Candan cezaevi infaz koruma memuruyla tartıştı! Yemekleri beğenmeyip şımarıklık yapınca...

Yarışma programında ünlenerek sosyal medyada skandal pozlara imza atarak tanınan Bahar Candan ve ablası geçtiğimiz günlerde tutuklandı. Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla çıkarıldıkları mahkemece tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşler gönderildikleri cezaevinde ilk günden olay yarattı. Bahar Candan cezaevi infaz koruma memuruyla tartıştı. İşte yaşananlar...

Magazin 20-11-2023 06:59

Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin sorgularında dikkat çeken detaylar! Çete lideri Onur Apaydın'ın görüntüsü de ortaya çıktı

Tutuklanan sosyal medya fenomeni Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin savcılık ve mahkemedeki ifadelerinin detayları ortaya çıktı. Çete lideri Onur Apaydın'ı farklı bir isimle tanıdıklarını söyleyen Candan kardeşlere, ünlü isimlerin kadın doktoru olan Refik Erzin E. ve ünlü isimlerin de gittiği gece kulübünün sahibi İ.O. da soruldu. Öte yandan, çete lideri Onur Apaydın'ın görüntüsü de ortaya çıktı. İşte Candan kardeşlerin sorgularından dikkat çeken o detaylar...

Magazin 17-11-2023 16:25

Dilan Polat'ın Silivri günleri bitti! Onun da cezaevi değiştiriliyor! Sıla Doğu, Candan kardeşlerle birlikte...

Dilan Polat ve Engin Polat "Kara para aklama", "vergi kaçırma" ve "örgüt kurma" suçlamalarıyla tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Geçtiğimiz günlerde Engin Polat ve babası Sezgin Polat asayiş ve güvenlik gerekçesi ile Maltepe Cezaevi'nden Çorlu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna nakledilmişti. Dilan Polat'ında Silivri günleri bitiyor. Onun da cezaevi değiştirilecek.

Magazin 17-11-2023 14:10

Nihal Candan ve Bahar Candan'ın annesi canlı yayında gözyaşlarına boğuldu! 'Eşim izin vermiyor' diyerek telefonu kapadı...

İlginç hareketleri, sıra dışı tavırları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler dün akşam tutuklanarak Marmara Cezaevi'ne gönderildi. Çete üyeliği ve kara para aklama suçlamalarıyla tutuklanan Candan kardeşlerin annesi, Söylemezsem Olmaz yayınına bağlanarak gözyaşlarına boğuldu. Umut Candan "Nasıl para kazanıyordu?" sorusunu duyar duymaz telefonu kapadı! Canlı yayında ilginç anlar…

Magazin 17-11-2023 08:41

Nihal Candan kimdir, nereli, mesleği ne? Nihal Candan evli mi? Kapa para aklamaktan tutuklandı!

Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler sosyal medya fenomenlerinin kara para aklama olayları sebebiyle son günlerde en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından gözler Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşlere çevrilmişti. Tutuklanan kardeşlerden Nihal Candan'ın yaşı, mesleği, evli olup olmadığı ve nereli olduğu sorgulanıyor. Peki, Nihal Candan kimdir, nereli, mesleği ne? Nihal Candan evli mi? Kapa para aklamaktan tutuklandı!

Magazin 16-11-2023 19:54

SON DAKİKA | Sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan tutuklandı! Adliye koridorlarında sinir krizi: Neden? Neden?

Son dakika haberi: Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşlerin emniyetteki sorguları tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilmişti. Adliyeye götürülürken verdikleri görüntüler dikkatleri çeken Candan kardeşler tutuklandı. Karar sonrası Nihal Candan'ın adliye koridorlarında sinir krizi geçirerek, "Neden? Neden?" dediği öğrenildi. Bahar Candan ise "Biz ne yapacağız?" dediği duyuldu.

Magazin 16-11-2023 19:08

SON DAKİKA | Bahar Candan ve Nihal Candan'ın ifadeleri ortaya çıktı! '12 milyon lira' savunması dikkat çekti

Son dakika haberi: Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşlerin emniyetteki sorguları tamamlandı. Fenomen kardeşlerin suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. Bahar Candan’ın sosyal medya hesabında yaptığı "Bir sabah hesabıma 12 milyon para aktarıldı" başlıklı paylaşımı ile ilgili savunması dikkat çekti. Adliyeye sevk edilen Candan kardeşler, tutuklanma talebiyle mahkemeye gönderildi. Candan kardeşlerin adliyeye götürülürken verdikleri görüntüler ise dikkat çekti.

Magazin 16-11-2023 10:20

Bahar ve Nihal Candan kardeşler soruşturmasında yeni gelişme! Kilit isim yurt dışındaki firari doktor çıktı!

'Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama' suçlarından gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan'ın sorgusu sürüyor. Soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri kilit ismin Doktor Refik E. E. olduğu belirledi. Operasyondan önce yurt dışına çıkan ve firari olarak aranan Doktor Refik E. E.'nin sözde TMSF'den ucuza alacakları otomobillerin listesini kurbanlara gönderen kişi olduğu öğrenildi.

Magazin 15-11-2023 21:36

Nihal ve Bahar Candan kardeşler gözaltına alınmıştı! Türkiye'nin konuştuğu operasyonda istenen cezalar belli oldu

Sosyal medya fenomeni Nihal ve Bahar Candan kardeşler, dün düzenlenen bir operasyonla gözaltına alınmıştı. Kara para aklama ve dolandırıcılık iddialarının bulunduğu soruşturma kapsamında savcılık dava mütalaasını açıkladı. Örgüt lideri Eren Koç hakkında bin 328 yıla kadar hapis cezası istendi. İşte ayrıntılar...

Haber 15-11-2023 11:50

Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşlerin 'sazan sarmalı' dolandırıcılık davasında mütalaa açıklandı! İstenen cezalar belli oldu

Katıldıkları moda programıyla ünlenen sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşler, kara para aklama iddiasıyla dün gözaltına alınmıştı. Candan kardeşlerin, 6 ay önce tutuklanan Onur Apaydın ile bağlantılı oldukları öğrenilmişti. 'Sazan sarmalı' yöntemiyle dolandırıcılık davasında mütalaa açıklandı. İstenen cezalar belli oldu...

Magazin 15-11-2023 11:25

Bahar Candan o paylaşımıyla kendini ele vermiş! Çete liderinin erkek arkadaşı çıktı: Kirli işlerinden ihraç edilmiş

Son dönemde gitgide sıklaşan sosyal medya fenomenlerine operasyonlarda son perde Nihal-Bahar Candan kardeşlere yapıldı. Candan kardeşler 'Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama' suçlarından dün gözaltına alındı. Gazeteci Emrullah Erdinç, Candan kardeşlerin suç çarkını nasıl işlettiğini bir bir anlatırken Bahar Candan'ın bir paylaşımında aslında itirafta bulunduğuna dikkat çekti. Ayrıca işin içinde eski bir polis olduğu da ortaya çıktı!

Magazin 15-11-2023 08:54

Gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan'ın yüz ifadeleri dikkat çekti! Sosyal medyadan yorum yağdı

'Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama' suçlarından İstanbul'da gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler, sağlık kontrolünün ardından tekrar emniyete getirildi. Candan kardeşlerin emniyete girişlerindeki yüz ifadeleri ise dikkat çekti. Oldukça yorgun ve üzgün görünen Bahar ve Nihal Candan'ın o hallerine sosyal medyadan yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı ise "Bunlara böyle ne olmuş?" yorumuyla şaşkınlığını dile getirdi.

Magazin 14-11-2023 18:39

SON DAKİKA | Nihal Candan ve Bahar Candan gözaltına alındı! Çarpıcı iddialar: Kara para aklama, dolandırıcılık...

Son dakika haberi: Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan, dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alındı. Candan kardeşlerin gözaltına alındığı operasyona ilişkin detaylar ortaya çıktı. Fenomen kardeşlerin gözaltına alınma sebebinin 2020 yılından bu yana süren bir operasyonla bağlantılı olduğu öğrenildi. Candan kardeşlerin, 100 milyon liralık vurgun yapan suç örgütüne mensup oldukları iddia edildi. İşte dikkat çeken o detaylar...

Haber 14-11-2023 15:36

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber 14-11-2023 15:08

Bahar Candan ve Nihal Candan gözaltına alınınca aylık gelirleri yeniden gündem oldu

Yarışma programıyla ünlenen Bahar Candan ve Nihal Candan suç gelirlerinin aklanması kapsamında gözaltına alındı. Bir suç örgütünün gizli kasası oldukları yönünde iddialarla gündeme gelen Candan kardeşlerin aylık gelirleri yeniden gündem oldu.

Magazin 14-11-2023 14:24

Bahar Candan ve Nihal Candan kimdir, ne iş yapıyor ve kaç yaşındalar? Bahar Candan ve Nihal Candan gözaltına alındı

Bahar Candan ve Nihal Candan hakkında yapılan araştırmalar 'gözaltı' haberleri sonrası hız kazandı. Bir suç örgütünün gizli kasası olduklarını yönünde iddialarla gündeme gelen kardeşlerden Bahar Candan 1 milyon TL'ye yaklaşan aylık gelirini paylaşınca gündem olmuştu. Peki, Bahar Candan ve Nihal Candan kimdir, ne iş yapıyor ve kaç yaşındalar? İşte detaylar...

Magazin 14-11-2023 14:01

Bahar Candan dolandırıcılık iddiaları sonrası bakın ne yaptı! Paylaşımlar durdu, o pozlar sabitlendi

Bahar ve Nihal Candan kardeşler hakkında, bir dolandırıcılık örgütünün mensubu hatta gizli kasası oldukları gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu. Sazan sarmalı yöntemiyle dolandırıcılık yapan örgütle çalıştıkları iddia edilen kardeşlerden her anını paylaşan Bahar Candan hemen paylaşımlarını durdurdu. Bahar Candan profilinde yaptığı o hamleyle de gözlerden kaçmadı.

Magazin 12-11-2023 15:49

Aylık kazançlarıyla gündeme geliyorlardı! Bahar Candan ve Nihal Candan hakkında olay iddia: Sazan Sarmalı yöntemiyle...

Fenomenler hakkındaki iddialar bitmiyor... Gazeteci Timur Soykan iddialarıyla gözleri skandallarıyla tanınan Bahar-Nihal Candan kardeşlere çevirdi. 'Candan kardeşler gizli kasa iddiası' başlıklı bir yazı sosyal medyada gündem oldu. Örgütün gizli kasası oldukları söylenen Candan kardeşler aylık kazançlarıyla dikkat çekiyordu...

Magazin 09-11-2023 07:21

Nihal Candan başörtüsü takıp poz verdi, sosyal medya yıkıldı! Yorum yağdı

İşte Benim Stilim ve Survivor gibi yarışmalarla milyonların tanıdığı bir isim haline gelen sosyal medya fenomeni Nihal Candan Instagram hesabında paylaştığı paylaşımlarla gündemden düşmüyor. Kardeşi Bahar Candan'la her yaptıkları olay olan Nihal Candan bu defa başörtüsü taktı. Nihal Candan'ın son haline yorum yağdı.

Magazin 17-08-2023 08:28

Nihal Candan'ın sütyensiz hali ve garip hareketleri dikkat çekti! Tekerlekli sandalyeyle pozu tepki çekti

Bahar Candan ve Nihal Candan yaptıkları hareketlerle sosyal medyada sıklıkla tepki çekiyor. Son olarak Nihal Candan otelin çeşitli konumlarında sütyensiz ceketiyle yaptığı garip hareketlerle dikkat çekti. Tekerlekli sandalyeye oturup kendini sürdüren Candan'ı görenler bu hallerine tepki gösterdi.

Magazin 11-04-2023 12:18

Taytını giyip Vücut hatlarımı iyi gösteriyor dedi! Nihal Candan'ın son pozu olay oldu

Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler her paylaşımlarıyla olay oluyor. Son olarak Nihal Candan sosyal medya hesabından taytlı bir pozunu paylaştı ve "Vücut hatlarımı iyi gösteriyor" dedi. Nihal Candan'ın pozuna bir bakan bir daha baktı.

Magazin 27-03-2023 07:00

Mini bikinisiyle poz veren Bahar Candan'a tepki yağdı

Geçtiğimiz günlerde namaza başlayacağını duyuran Bahar Candan, havuz paylaşımıyla topa tutuldu. Mini bikinisini giyen Bahar Candan ses getiren videoya 'Yeni uyandım, havuza iniyorum'' notunu düştü.

Magazin 21-01-2023 17:55