Acun Ilıcalı'dan Nusret Gökçe'ye destek açıklaması!

Manhattan'daki restoranında çalışan işçileriyle davalık olan Nusret Gökçe'ye Acun ılıcalı'dan destek geldi. New York'taki restoranında çalıştırdığı dört garsonun 'kendilerini haksız yere kovduğu ve bahşişlerine el koyduğu' gerekçesiyle dava açtığı Nusret, mahkeme tarafından 250 bin dolar para cezasına çarptırılmıştı. Nusret'e yönelik suçlamaların ardından ise yakın dostu Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi.

Acun Ilıcalı'dan Nusret Gökçe'ye destek açıklaması!

Yaşanan bu gelişmeler üzerine Acun Ilıcalı, Nusret'in yanında olduğunu belirten bir mesajı sosyal medya hesabından paylaştı.

Ilıcalı, sosyal medyada yayınladığı açıklamasında; "Emeğiyle geldiği noktayı herkesin hayranlıkla izlediği, dünyanın dört bir tarafında binlerce Türk kardeşimize, iş imkanı sağlamış olan Nusret'e, iki üç kişinin akıl ve vicdana sığmaz iddiasından yola çıkarak haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Nusret'in, kendi çalışanlarının haklarına el uzatacak biri olmadığını bizzat biliyorum. İnşallah Nusret ülkemizi bundan sonra da daha fazla tanıtarak, marka değerini arttırıp; başarıyla yoluna devam edecektir" dedi.

acunic

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 56 yorum
Bozacının şahidi şıracı
@marvan72 sen kattı ki ülkene acuna ve nusrete konuşuyorsun.ne kadar vergi ödüyorsun ve yanın da kaç kişi çalışıyor soylermısın?nusr-et adı üstünde adam bu işin duayeni.sırf adamın restoranına gidemiyorum ve parasını kıskandığın için olumsuz konuşmayın.ha merak etme benimde bütçem nusr-et gidip yemek yemeye yetmiyor.ama ben gene de doğruyu konuşurum.nusr-et türkiyenin gururudur.ayrıca acun abiye gelirsekte bu dünya da tek ekolum acun abidir.tanışmak isteyeceğim ve heyecanlanacağım tek insan da acun abidir.
ben gözümle gördüm sokak ta yatan evsizler e para verdigini hepside Euro dolar dı
Kardes sence nusretin bahşişe ihtiyacı varmı? Yok hani vardiyorsan kardeş boşuna oksijen tüketme bizede yazık bu adam 23 nisanda komple 1 gün ücretsiz hamburger ikram etti hemde yiyenbirdaha yedı doyan çıktı bilmem anlatabildmmi bir düşün ettiği masrafı birde ogünkü dükkna mstrı almmamsının zararını hesapla şimdi bu adam bahşişe ortak oluyor diyen adama inan sen
Adam haklı
bilip bilmeden konusuyor acunda adam yaparmi yapar insanoglu bu normal..acunda ole konusuyor isci herzaman haklidir patronlarin cogu hilekar olmus bu devirde para icin adam oldururler.bi limona dokunmud diye kovmayi birak kameralardan izlemis.senin dedigin kisiler hakli
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler