Acun Ilıcalı'dan Turabi itirafı! "Survivor hayalim..."

Acun Ilıcalı, konuk olduğu Söylemezsem Olmaz'ın canlı yayınında hem projeleriyle ilgili hem de hayatıyla ilgili çok özel açıklamalara yer verdi. Acun Ilıcalı, Survivor'da 2 kez şampiyon olan Turabi hakkında da flaş açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı'dan Turabi itirafı! "Survivor hayalim..."

Acun Ilıcalı, Ece Erken ve Bircan Bali'nin sunduğu magazin programında bomba açıklamalar yaptı. Turabi ve Survivor hakkında konuşan Acun Ilıcalı, "Benim Survivor hayalim Turabi'dir" dedi.

"SURVİVOR HAYALİM TURABİ"

Acun Ilıcalı "Benim Survivor hayalim Turabi'dir. Amerika'da birinci oldu. Bu gururu nasıl yaşadığımı düşünebiliyor musunuz? Yetenek Sizsiniz'de bir dansı çok güzel yaptı diye Survivor için görüşmeye çağırdım. Turabi'yi o gün çok asabi buldum. 'Acaba almasak mı?' dedim. Esat dedi ki, 'Mutlaka alalım.' Beyin takımı olmasa belki de Turabi'yi eleyecektim. Konu Turabi'nin 500 bin kazanması değil, bugün gelmiş olduğu yerdir. Olimpiyat şampiyonu olana 1 tane ev veriyorlar. Orada artık milli ruh ortaya girer" dedi.

ACUN ILICALI: SURVIVOR'DA YÜZDE 90 UĞUR PEKTAŞ YARIŞACAK

Acun Ilıcalı canlı yayında Survivor'da bu sene yarışacak 2. yarışmacının da adını açıkladı. Ilıcalı, Survivor'ın ilk şampiyonu ve Arka Sokaklar'da yıllarca rol almış oyuncu Uğur Pektaş'ın yüzde 90 ihtimalle yarışacağını belirtti. Ilıcalı, "Survivor'a bir kere katılan kişilen yeniden dönme arzusu vardır. İnşallah olursa, çok önemli bir isim bence. Survivor'a şubatta başlayacağız kısmetse" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ne yapıyor ediyorsun kendini bu millete sevdiriyorsun acun.
yeme bizi sana reyting lazım acun
neden öyle diyorsun. her işin ayrı kuralları var ve pazarlama önemli adam bunu çok iyi yapıyor. parasını kazanıyor. isini güzel yapan herkeze allah daha çok versin
Turabi sonuçta Türk ve değişik milletlerin yarıştığı yarışmada birinci geldi.Helal olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler