MAGAZİN

Acun Ilıcalı yeni sürprizini açıkladı! 'Emre Belözoğlu ve Hadise...'

Acun Ilıcalı yeni sürprizini açıkladı! 'Emre Belözoğlu ve Hadise...'

NBA'de Cleveland Cavaliers takımında forma giyen Cedi Osman, Instagram canlı yayınında Acun Ilıcalı'yı konuk etti. Ilıcalı, programda yeni yarışmasını müjdeledi.

NBA'de Cleveland Cavaliers formasını giyen Milli basketbolcu Cedi Osman, Instagram'da Acun Ilıcalı ile canlı yayın yaptı.

"EMRE BELÖZOĞLU, HADİSE..."

Acun Ilıcalı, yeni program müjdesini verirken ''Çok yakında bir yarışma yapıyoruz Survivorcılarla. Anlat Bakalım'da 10 yarışmacı, 10 eş olacak. Eşleri biz vereceğiz. Aycan'a Emre Belözoğlu'nu vereceğiz. Yasin'e Hadise'yi vereceğiz. Sercan ile Burak Yılmaz var. Barış'a da seni istiyoruz. Eğer katılırsan çok seviniriz.'' sözlerini kullandı.

1589916587_Cedi_Osman_Acun_Il__cal____1_

Survivor'da en beğendiği sezon sorusuna Ilıcalı, ''Survivor'da en çok eğlendiğim 3 sezon var. Hilmi Cem'in şampiyon olduğu Panama yılı, Turabi'nin şampiyon olduğu All-Star yılı ve bu sezon çok eğlendim.'' cevabını verdi.

"BU ZİRVE YAPTIĞIMIZ PROGRAMDI"

Ünlü televizyoncu, ayrıca ''Var Mısın Yok Musun'a katılmak isterim. En kolayı oydu. Fatih Terim yarıştı, Roberto Carlos yarıştı. Bu zirve yaptığımız programdı. Bir stüdyoda ancak bu kadar ilgi çekebilirsin.

1589916587_Cedi_Osman_Acun_Il__cal____2_
Sizin fizik olayı daha ön planda. Çünkü uzaylılarsınız. NBA'de gördüklerimiz insan değil. Öyle bir temponun kaldırma ihtimali yok. Zıpla, savunma yap bu fiziksel olarak anlatılabilecek bir durum değil. Mentallık önemli ama geride kalıyor. Biz de mental olarak ön planda olmak daha önemli. Sen yarışabilir misin bilmiyorum. Uzun boylu olanlar yarışamaz. Ama gard olanlar Survivor'da yarışabilir.'' şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
dikkat edin ülkede en sevilmeyen insanlara medyada yer veriliyor bilerekmi yapılıyor yoksa iktidara yakın oldukları için yalaka oldukları ,çinmi
Cedi Osmanı neden sevmiyorsunuz anlamadım artık insanları siyasi görüşüne göremi sevip sevmeyeceğiz bu ne saçma bir düşünce bence siz bir doktora görünün
@aulukaya_1972 Doğru, insanları siyasi görüşlerine göre sevip sevmeyeceğiz. Ne zamanki insan % ( yüzdelik ) dilime girdi iş değişti. % 50
onların başardıklarını basaramadiginiz için mi bu kıskançlık acaba ;)
cevap veriyorum Çin
HAYAT SIZE GUZEL!
@beyza_can_s3 Bence bu tür yapımlarda amaç izleyenlerin beynini uyuşturmak Güncel olaylara ilgisiz, tepkisiz bireyler oluşturmak.
@rasik_1959 --güncel olay dediğiniz taciz, tecavüz, cinayet, hırsızlık, iğrenç ve ucuz siyaset ise ben survivor ı tercih ederim..
biz hem Survivor izleyip hemde güncel olaylara hakimiz. Amerika'da ne tür oyunlar dönüyor hepsini takip ediyoruz.
Geri Dön