MAGAZİN

Acun'un yeni sunucusu

Acun bir yarışmacısını daha ünlü edecek...

Acun'un yeni sunucusu

Star Tv'de yayınlanan "Cengiz Semercioğlu ile Full Ekran"a konuk olan Acun Ilıcalı, yeni projesi "Yıldızlarla Dans'ı "Var Mısın Yok Musun"da yıldızı parlayan yarışmacı Hanzade Durmuş'un sunacağını açıkladı. Eski yarışmacısına güvendiğini söyleyen Ilıcalı " Hanzade, yarışmayı canlı sunacak ve altından da çok iyi kalkıcak, şimdi Koç Üniversitesi'ni bitirmiş, zaten işletme mezunu. Eğitimi de çok güzel. Onun dışında "Var Mısın, Yok Musun?"da tavırlarıyla da örnek yarışmacılardan birisi oldu. Ben çok güveniyorum" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Acun da show tv nin kurtarıcısı binevi kadrolu elemanı oldu resmen.show tv rayting konusunda bitek acuna güvenio belli ki.başka adam gibi ne dizi ne de program var...hele ki o lale devri midir nedir hala nasıl devam edio kim nasıl bir sabırla o diziyi izlio anlamış değilim...türk malına değinmiorum bile..
meşhur etme yöntemleri eskiden olduğu gibi haala var. üniversiteye gidip bunla ilgili bölümleri okumakla olmuyor demekki..
vay vay bu kadar torpille babamda bu işi yaparrr yürü git ya acun uyuz oluyorum sana zaten
var mısın yok musunun en güzel kızı hanzade ben cok beğeniyorum basarılar dilerim eminim basaracktır da acun olsa da olmasa da
tek kelimeyle SAHTEKAR acun :)
acun kızı gözüne kestirmiş olmasın :D
o kızın ii bi sunucu olabilceğini sanmıorm tmm güzel kızda güzel diede sunucu yapılmaz.acuna yakıştıramadm.acun parayı hakedio ama..nerelerden buralara geldi bu aralar havalara girdi ama okadar para kimde olsa havalara girer:)
hanzade izmirli o zaman düşünmeye gerek yok bu işin altından çok rahat kalkar:))
arkadaslar bn bu kızı tanıyorum lüks bir sitede oturuor ve durumu ciddi sekilde cok ii oturdugu ev 4 trilyon ve acun bu kızı varmısın yokmusuna cıkarmıs. Bide paraya ihtiyacım var diyordu uzun lafın kısası bunlar planlanmıs seyler acunun programlarını artık dikkatle izleyin
Bence kız çok tatlı ve güzel. Başaracaktır, sunuculuğa yakışır
Lautner Taylor türkiyeye getir acunn lütfennnn bekliyoruz
neyse acun a dedim öğrenilirse başına iş alırsın diye ama takmış kafayı kıza. neyse inşallah fazla dillenmez.olan oldu karıştırmamak gerek.
gıcık acunn .
bence acun kasette yapmıştır vhs, beta ]]]]]]
cast ajansında model bu kız oyle durumum kotu dıye cıkmasınlar meydana ozel bı unıversıte bıtırdı mılletı kandırmayın
acun ne yapıyorsa wardır bir bildiği adamın ismi kaliteyle başarıyla birlikte yazılıyor resmen
Diğer Haberler