Afetten kurtarıldı! Oyuncak ayısına sarılmadan uyumuyor

Jill isimli sevimli sincap 2012 yılında, henüz 1 haftalıkken Isaac fırtınasından kurtarıldı, o günden bu yana oyuncak ayısına sarılmadan uyuyamıyor.

2012 yılında patlak veren Isaac fırtınası büyük bir yıkıma sebep olmuştu. O zamanlarda henüz 1 haftalık olan Jill isimli bu sevimli sincap fırtınadan kurtarılmıştı. O günden bu yana Jill uyurken mutlaka oyuncak ayısına sarılıyor. Belli ki yaşadığı travma ve annesini kaybetmek onda kalıcı izler bırakmış. Ancak şimdilerde mutlu bir hayatı olan Jill, Louisiana’da yeni yuvasında yaşıyor ve kendisinin sosyal medyada yaklaşık 700 bin takipçisi var.

2012’deki Isaac fırtınası sırasında bu sevimli sincap yuvasından düşmüş. Neyse ki halen onunla ilgilenen aile onu hemen bulmuş ve bakımını üstlenmiş. Aile ilk başta sincaba bir süre ev sahipliği yapmayı planlamış. Gücünü kazanmasının ardından onu yeniden doğal ortamına bırakmayı düşünmüşler. Ancak planlar her zaman tutmuyor, Jill o günden bu yana ailenin yanında ve sanki doğal ortamı burasıymış gibi yaşıyor.

İNANILMAZ YETENEKLERİ HATTA TUVALET EĞİTİMİ BİLE VAR

Bu tüylü küçük sincabın parkur yetenekleri inanılmaz. Tabii bir de büyük bir korkusu var, elektrik süpürgesi. Vejetaryen olan Jill en çok peçetelerle oynamayı ve tabii uyumayı seviyor. Ancak tipik bir sincap gibi uyumuyor Jill, uykuya dalmadan önce mutlaka oyuncak ayısına sarılması gerekiyor.
Jill tıpkı bir evcil hayvan gibi, tuvalet eğitimi dahi var. Sahibi ona çöp kutusunu tuvalet olarak kullanmayı öğretmiş. Jill’in evde kendine ait bire kafesi de var, ancak bu kafesin kapısı hiçbir zaman kapalı olmuyor. Jill istediği zaman kafesinden çıkıp evde dolaşabiliyor. Jill’in sevdiği bir başka şey ise minik kıyafetler giymek, bunları giyerek verdiği pozlar Instagram’da çok beğeniliyor.

JİLL RESMEN BİR FENOMEN

Instagram’da bu sevimli sincabı takip edenler onun mutlu hayatına da şahit oluyor. Jill’in sahibi ona bir Instagram fenomeni gibi davranıyor, mesela Jill’in kahvaltısı yatağına geliyor, en yumuşak yastıklarda yatıyor ve istediği zaman en sevdiği ayıcığı ile uykuya dalıyor.

Sosyal medyanın en popüler evcil hayvanlarından biri olan Jill hayatın tadını çıkarıyor. Kendi adıyla tasarlanmış özel yastıkları bile var Jill’in. Bana mısın diye Instagram fenomeninden, birçok influencer’dan çok daha ünlü olduğu bir gerçek.

Fenomen sincap!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler