MAGAZİN

Afra Saraçoğlu: 'Hiç aşık olmadım'

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin güzel Ece’si Afra Saraçoğlu, Women’s Style Türkiye Dergisi’nin Kasım Ayı kapak kızı oldu.

Afra Saraçoğlu: 'Hiç aşık olmadım'

Genç oyuncu Afra Saraçoğlu, Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay ile oyunculuk serüvenine adım attığı ‘İkinci Şans’ filminden, Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşarak şöhretini perçinlediği ‘Kötü Çocuk’ a uzanan başarı öyküsünü anlattı.

resim-122609VC

Annesine olan düşkünlüğünü her fırsatta dile getiren güzel oyuncu, ‘Kötü Çocuk’ filminde canlandırdığı ‘Kayla’ karakterindeki baba yarası ile de özdeşleştiğini vurguladı.

İşte o röportajdan öne çıkan başlıklar:

HİÇ AŞIK OLMADIM
Aşk planlanabilecek bir şey değil. Gelecekte olabilir de olmayabilir de ben bunu hesaplayamam tabi ki. Ama eğer bir gün aşık olursam hissedilebilecek en güzel duygulardan birini yaşadığım için çok mutlu olurum.

HAYATIM DEĞİŞMEDİ BEN YİNE AYNI AFRAYIM
Hayatımda herhangi bir değişiklik olmadı. Dün nasılsam bugün de aynı şekilde yalın hayatıma devam ediyorum. Ne yiyorsam yine aynı şeyleri yiyorum, ne giyiyorsam yine aynı şeyleri giyiyorum. Tabi ki alışıyorsunuz insanların tepkilerinin değişmesine ama bazen “Vay be” diyorum. Oturup dışarıdan bakıp kendimi değerlendiriyorum. Buraya kadar gelmem güzel bir şey, mutlu oluyorum bu konumda olduğum için

resim-122833OR

ECE’NİN NAİFLİĞİNİ SEVİYORUM
Ece ile zıt olan yönlerimiz tabi ki çok fazla ama bana geçen en sevdiğim benzerliklerimiz iyi niyeti, naifliği, ve çıkarcı olmaması. Bu özellikleri karakterimle daha da bütünleşmemi sağlıyor ve çok daha içten ve yaşayarak canlandırabiliyorum.

resim-123014WD

‘KÖTÜ ÇOCUK’ BENİM İÇİN HEP ÖZEL KALACAK
‘Kötü Çocuk’ için teklif aldığımda çok büyük heyecan yaşadım. Çünkü kitabı ve kitaba olan ilgiyi biliyordum. Stresini de o ölçüde büyük yaşadım. Benim için bu proje kendimi ve sınırlarımı görebilmem açısından çok önemliydi. Kayla’daki baba yarasıyla özdeşleşiyorum.
Bu film bana birçok deneyim ve güzel arkadaşlıklar kazandırdı. Bendeki yeri her zaman özel kalacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön